Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes Bécsben egy nap...

Mit érdemes Bécsben egy nap alatt megtekinteni?

Figyelt kérdés
A barátommal és pár haverjával december elején megyünk Bécsbe egy kicsit karácsonyi vásározni. Mit érdemes napközben megnézni. Esetleg milyen boltok vannak amibe nekem lánynak mindenképpen érdemes benéznem? Milyen tipikus bécsi szuvenírt érdemes hozni onnan. Mennyi eurót vigyek erre az egy napra?

2016. nov. 12. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát tavaly 8 Euro volt csak a forralt bor, úgyhogy elég sokat vigyél, bár a csészét 3 Euroért visszaveszik, de én hazahoztam. Mi vasárnap voltunk és olyankor minden zárva van, kivéve a kávézók. Elég sok mindent meg lehet nézni: Schönbrunn-i kastély, Hofburg, meg elég sok minden van, ha ott körbesétáltok. A Mariahilfer Strasse meg tele van üzletekkel.
2016. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morozov válasza:
A vásár maga a városháza terén van, szóval azt alapból látod. Attól nem messze van a parlament meg a Hofburg. Én még a Stephansdomot ajánlom, abba ingyen be lehet menni, a dóm alatti katakombákba meg 5 euró a belépő idegenvezetéssel. Schönbrunnt nem ajánlom ha egy napra mentek, mert messze van a városközponttól és önmagában is egy kb egy napos program.
2016. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Állatkertet
2016. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat😃
2017. jan. 2. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!