Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van Rab szigeten, Loparban...

Van Rab szigeten, Loparban bababarát szálloda?

Figyelt kérdés
1,5 évessel mennénk, és még nem tudjuk, szállodában vagy apartmanban szálljunk meg. Volt valaki arrafelé jó és nem nagyon drága szállodában babával?
2010. máj. 1. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Van,de hogy melyik az azt sajnos nem tudom,de egyszer feltettem itt egy kérdést,és arra irták hogy ott voltak nagyon jó bababarát szállodában.Amugy nem tudom mi az elvárásod egy bababarát szállodától,de nekem az a tapasztalatom,hogy minden 4-5csillagos szálloda bababarát,vagy némely esetben akár a 3csillagos is.
2010. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyelőre még keresem a választ, amiben meg is neveznek szállodát. Csak jókat olvasok Loparról, úgyhogy biztos találunk valamit. Nekem elég, ha az étteremben nem egy etetőszék van csak, és esetleg működik a szállodában játszóház. :)
2010. máj. 2. 15:51
 3/3 anonim válasza:
Voltatok Loparban? Szálloda vagy apartman? Minden érdekelne, mi is 1,5 évessel mennénk. Köszi
2011. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!