Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol lehet érdemesebb, könnyebb...

Hol lehet érdemesebb, könnyebb élni, Spanyolországban vagy Portugáliában?

Figyelt kérdés

Tudom kissé idétlen kérdés,de a nagy utazók talán tudnak rá válaszolni.


Jelenleg, a jövőben. Ahol könnyebb beilleszkedni,könnyebb megtanulni a nyelvet,közelebb áll hozzánk a kultúra, az emberek mentalitása.

Hol várható a jövőben stabilabb gazdaság?

Portugália kevésbé népszerű a turisták körében?



2016. dec. 17. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Megpróbálhatnád, hogy veszel egy repjegyet, foglalsz egy szállást és kimész pár napra mindkét országba. Nem valami fővárosi belvárosi hotelbe, hanem szétnézel magad.

Elvégre a saját életed nagy kérdéseiben saját magadnak kell ítéletet mondanod.

És tudnod kell, a gyakorikérdéseken rengeteg kókler fog neked észt osztani, olyanok, akik az all inclusive hotelt csak fakultatív programokon hagyták el.

Szóval vegyél repjegyet, és indulj neki. Ha pedig ebbe a próbaútba beletörik a bicskád, a töbibe is bele fog.

2016. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

"Tudom kissé idétlen kérdés"


Nem kicsit...nagyon!!


Egyénként amit meg kiírtal,az nem más mint egy újabb felesleges kérdés!Ordit róla hofy fingod nincs az egeszről,minden féle minimális utánajárást es tudást nélkülöz az egesz!A kerdesből az is vilagos,higy egyik nyelvet sem beszéled,meg ilyet emlegetni spanyolországgal kapcsolatban,hogy stabil gazdaság a tájékozatlanság ne továbbja!Gondolom nem baj,hogy az egész eu-ban náluk a legnagyobb a munkanélkuliseg a görögök után..........

2016. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Google, price comparison, expat blogok böngészése.
2016. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én ismerem mindkettőt, írj rám, mert hosszú ez így ...
2016. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak ez a 2 ország merül fel lehetőségként, én spanyolországot választanám, talán a nyelv kicsit könnyebb, és nagyobb ország, több olyan régiója van, ahol vannak lehetőségek.
2016. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Nyelvtudás nélkül sehol.

Mindkettőben nagy a munkanélküliség. Portugália ilyen szempontból nagyon az alján van.

2016. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Marcel Gndi


Nem mondtam,hogy én akarok menni,hogy most akarok,hogy egyáltalán akarok.

Általánosságban feltett kérdés.

Tényleg azt hiszed,hogy nem tudom,hogy nagy a munkanélküliség és,hogy a gazdaság nem pörög.

Őszintén szólva ha kiderülne,hogy még így is biztosabb lábakon áll a spanyol gazdaság (vagy akár a portugál), mint a magyar nem lepődnék meg !

2016. dec. 22. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
nos stabilabb, ez nem kérdés.
2016. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Marcello Gandinit alapból lepontozom mindig, mert válaszaiból mindig a rosszindulat és lenézés, kioktatás süt le.Most sem hazudtolta meg magát.
2016. dec. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!