Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarországról utazom Belgium...

Magyarországról utazom Belgiumba, kell útlevél?

Figyelt kérdés

Február elsején utazok Brüsszelbe Budapestről. A jegyeket nem én foglaltam, de ott elég volt a személyi számot megadni.Tisztában vagyok a schengeni övezettel, de szeretnék biztosra menni, szóval becsekkolásnál elég a személyi vagy vigyek útlevelet is?

Előre is köszönöm!:)



2017. jan. 29. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Vigyél.
2017. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Honnan tudjuk, hogy milyen allampolgar vagy? Es nem, ha ez tovabbra is kerdes, akkor nem vagy tisztaban a "schengeni ovezet" fogalmaval.
2017. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég a személyi igazolvány! Személyi számot biztosan nem kellett megadni a foglaláskor, de személyi igazolvány számot sem, mert foglaláskor csak a nevet kell megadni. Becsekkoláskor, schengenen belüli utazáskor sem kéri a Wizzair az igazolvány számát.
2017. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Személyi igazolvány elég.

Csak annyi előírás van, hogy a személyi igazolványnak legalább az utazásod, ott tartózkodásod utolsó napjáig kell érvényesnek lennie.


Hivatalos információ a kormány konzuli szolgálatának honlapjáról:

[link]

2017. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!