Kezdőoldal » Utazás » Európa » A repülőgépen benne van az...

A repülőgépen benne van az árban a felszolgált ételek ára? És a fapados járatokon adnak valamit egyáltalán? A kézi poggyászon kívül, van valami amit bőröndben tilos vinni? Illetve hány kg lehet!?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

nincs benne, ugyan... aranyáron vásárolhatsz a repülőn.


igen fapadoson is van felszolgálás, de ott is borsos áron.

jobban jársz ha viszel magaddal valami szendvicset.


a bőröndben elég sok mindent felvihetsz. viszont a szabályokat légitársaság válogatja. a weblapjukon nézd meg, ott írják le, hogy hány kg és miből mit szabad, stb...

2010. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok, Köszike!!!!
2010. máj. 7. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fapadoson benne van az ára, illetve charter járatokon szerintem járata válogatja.

Fapadosokon vehetsz a fedélzeten enni, inni, de én is inkább a szendvicset javasolnám. Azt átviheted az ellenőrzésen fel a gépre. Viszont innivalót mindenképp csak az ellenőrző kapuk után tudsz venni, mert ott folyadékot nem lehet átvinni. Mo-n drágák bent az üditők, más városokban nem annyira horror. Ha Mo-ról jösz, szerintem tök mindegy, hogy a gépen veszed vagy a váróban.

2010. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. máj. 7. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Fapadosok általában nem repülnek olyan messzire, így féllábon is ki lehet bírni inni és ennivaló nélkül. Egyél mielőtt elindulsz. Lehet ugyan venni, nekem is jól esett volna valami rágcsa, de amikor meghallottam hogy az előttem ülő egy kávéért és egy maroknyi mogyoróért fizetett majd egy ezrest, úgy döntöttem kibírom! :)
2010. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszike:)

Igen, igazad van!!!

2010. máj. 8. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!