Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mallorca, vagy Gran Canaria?

Mallorca, vagy Gran Canaria?

Figyelt kérdés
Melyik sziget szebb illetve izgalmasabb szerintetek?
2017. febr. 5. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha qrvázni mész meg drogos bulikat akarsz akkor Mallorca, ha a látnivalók a változatos táj a hangulatos kis városok érdekelnek inkább akkor Gran Canaria.
2017. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Árnyalnám a képet, mert Gran Canaria csupaszabb és kellőképpen messze is van. Én ősztől tavaszig mennék a Kanárira, tavasztól őszig meg Mallorcára. A nyári csúcsidényt - a már említett kvás drgos időszakot - valószínű hanyagolnám
2017. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Mallorcán is lehet olyan helyet találni ami nem nagyobb város bulinegyedénél van és nyugodtan lehet pihenni.

Viszont Gran Canaria tényleg szebb. Nem csak az óceán partján, de a sziget belsejében a természet és a kis falvak mint Agüimes, Santa Lucia, stb. Más világ mint Mallorca. És nem koncentrálódnak a túristák csak a nyári időszakra mint Mallorcán mert egész évben jó idő van.

2017. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen más a két sziget, persze mindkét helyen van minden: kultúra, sportolási, étkezési lehetőség.


Ha viszont nagyon szeretnél vulkanikus múlttal rendelkező helyre menni, akkor inkább Gran Canaria az érdekesebb. Gran Canaria jóval csendesebb, mint Mallorca és talán kicsit olcsóbb is.


Mindkét helyen ajánlott az autóbérlés pár napra.

2017. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En iden voltam mindket helyen es nekem pont ellenkezo a tapasztalatom. gran Canaria nagyon bulizos hely volt, persze emellett gyonyoru es a sivatagos reszek illetve parkok, allatkert waterpark etc vilag szinvonalu. Mallorca nekem inkabb arrol szolt, hogy korbejartuk a szigetet autoval, illetve pihentunk, setalltunk nem volt akkora tomeg kozel sem mint Gran Canarian.
2017. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 roberto 1978 válasza:
Szerintem oda menny,ahol meggszoptathacc minndenkit.
2023. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!