Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegrói tapasztalataitok...

Montenegrói tapasztalataitok vannak? Merre érdemes menni Magyarországról, ha a magas hegyek között szeretnék lejutni a tengerpartra?

Figyelt kérdés
augusztus vége, szeptember elején megyünk, akkor milyen az idő arrafelé? Van tapasztalat? Jó szálláshelyet tudtok javasolni, ahol kutyát is befogadnak?

2017. febr. 9. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Az időjárást bármely tisztességes időjárási oldalon megtalálod.

Egyébként nem tudom hallottál-e róla, de repülővel is lejuthatnál viszonylag olcsón és gyorsan. Teljesen fölösleges ezért átlejteni a fél Balkánon.

2017. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Mi tavaly voltunk Budva kornyeken 10 napot. Soha tobbet meg a hatar kozelebe se mennek. Felreertes ne essek... nagyon szep orszag (lenne), de annyira civilizalatlanul "balkani", hogy nekem 10 nap egy eletre eleg volt, pedig itthon sem aranykanallal a szamban elek. Arrol nem is beszelve, hogy a tarsasagunk 12 tagjabol 9 iszonyat durva etelmergezest kapott, pedig teljesen mas helyeken ettunk (en pl. egy teljesen atlagos, igenyesnek tuno parti kiulos, fagyis/kaves hely utan lettem rosszul).
2017. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Bosznián keresztül menjetek, arrafelé gyönyörű tájak vannak, és útba esik Szarajevó és Mostar is, mind a kettő megér egy megállót. Az utak teljesen rendben vannak, jó minőségűek, amiatt ne aggódjatok.


Aug. végén, szept. elején még teljesen jó idő van a montenegrói tengerparton, mediterrán az éghajlat, tehát még fürödni is tudtok bőven. Egyébként én is Budvát javaslom megszállni, kicsit nyüzsis hely, de a közelben el tudtok menni a Kotori-öbölhöz (meseszép!!), Sveti Stefán-ba, a Lovcen-hez, Stari Bar-ba vagy a Shkodra-i tóhoz. Én imádtam Montenegrót, csak sajna egyre jobban turistásodik el az is, kezd olyan lenni, mint Horvátország. Ha lesz időtök a belső hegyvidéket is nézzétek meg, a Durmitor Nemzetik Parkban van Európa egyik utolsó őserdeje. Nem fogtok csalódni Montenegróban, az egyik legszebb ország Európában Albánia mellett.

2017. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az elsőnek üzenem, hogy igen, hallottam róla, hogy vannak repülőjáratok, de nem tudom, te hallottál-e róla, hogy vannak szép tájak, amiket érdemes megnézni! És az sokkal-sokkal nagyobb élmény, mint átrepülni fölötte És nem tudom, hallottál-e róla, hogy a repülőn a kutyákat bezárják a raktérbe, és a nálunk a kutya családtag, tehát jön velünk mindenhová.

A többieknek köszönöm a tanácsot! Bosznia-Horvátország útvonalon már közlekedtünk, megjártuk Mostart, Szarajevot, Blagaj, Jajce-t, ezért most más útvonalon szeretnénk menni.

2017. febr. 16. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

Ne haragudj, tényleg átsiklottam a kutya problémán.

A szép tájakban is tökéletesen igazad van, az út kb 10 százaléka megéri a küzdelmet, de halkan mondom, oda is megy repülő.

Amúgy abban is igazat adok neked, hogy az élet akkor kezdődik, amikor a gyerek kirepülnek és a kutya is megdöglött.

2017. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor te magányos lehetsz, tehát a megdöglésre vannak ötleteim, hogy kinek kellene, de az nem a kutya!!!!!!
2017. febr. 21. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!