Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazás repülővel, antidepressz...

Utazás repülővel, antidepresszánsokkal?

Figyelt kérdés

Hamarosan utazni fogok repülővel, pontosan jövő szombaton, és viszek magammal 9 doboz antidepresszánst, én saját magam szedem ezt a gyógyszer, a gyógyszer neve: "Mirzaten 30 mg".

Az a kérdésem lenne hogy a bőröndben ha benne van ez a 9 doboz gyógyszer, akkor nem lesz semmi probléma, tehát olyan probléma, hogy most elvegyék vagy valami ilyensmi...


Akartam kérni a kezelőorvosomtól valami papírt hogy igazoljam hogy én tényleg ezt a gyógyszer szedem, de azt mondta hogy nincs amiért aggódjak, valaki meg tudna nyugtatni? :D



2017. febr. 10. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megígéred, hogy nem adsz sem a pilótáknak, sem a személyzetnek belőle, akkor nem lehet gond.
2017. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2017. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kereskedelmi mennyiség, és személyes használatra kell, akkor viheted. 9 doboz viszont elég sok, nem tűnik személyes használatnak.
2017. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy hány hónapra mész?!
2017. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
88%

Nem foglalkoznak a mirtazapinnal,miután nem minősül "controlled" kategóriának amennyire tudom az egész világon sehol. De kétségkívül jó ez a kérdés.

A gyakorlatban még az egy fokozattal magasabb kategóriával(jellemzően a benzodiazepinek-controlled"c") sem foglalkoznak,furcsa is lenne,ha elszednék,mindenkinél van majdnem valamilyen nyugtató.

2017. febr. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban a Man Szigetre, Angliába fogok menni, ott fogok tartózkodni hosszabb ideig, ott fogok lakni. Depresszióval küszködök és szorongással, mint mondtam én jómagam szedem az említett gyógyszert. Hétfőn megkérem a kezelőorvosomat hogy írjon valamilyen papírt hogy tudjam bizonyítani hogy én szedem az említett gyógyszert. Nagyon, de nagyon izgulok nehogy elvegyék a gyógyszereket vagy valami probléma akadjon velük kapcsolatban.
2017. febr. 11. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Kíváncsian várjuk, mit fognak a magyarul mit sem értők a te orvosi papíroddal kezdeni.

Amúgy próbáld meg azt, hogy kapsz egy lehetőséget az élettől. Ott lesz az óceán. Rengeteg inger, egy teljesen más kultúra.

Nézz el a végtelenbe, és szedd össze magad. Használd a legkevesebbet a gyógyszered.

A depressziód oka te magad vagy.

2017. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok most egy ilyen beszélgetésbe bele keveredni, semmi értelme nem lenne, nem ismersz engem, én sem téged.

Májusban lesz egy éve hogy szedem ezt a gyógyszert, nyugtató is van felírva, azt nem szedem, még akkor sem ha nagyon szükségem lenne rá... Sokat fejlődtem az elmúlt egy évben, minden téren, haladok, lassan de biztosan. :D


Minden esetre köszönöm a válaszokat.

2017. febr. 11. 14:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, én sem szívesen lennék hallgató.

Jó utat.

2017. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!