Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nemetorszagba szeretnek menni...

Nemetorszagba szeretnek menni SOS szerintetek menni fog?

Figyelt kérdés

Tudok nemetul es angolul felsofokon, nemetorszagban is szulettem.

Nagyon gyorsan csak meg szeretnem venni a vonatjegyet es kimenni Munchenbe! Aztan majd ott korbe jarni mindent es keresni egy helyet ahol felvesznek dolgozni, tok mindegy mennyi fizetessel, mosogatonak vagy takaritonak mindegy. Ilyen ifjusagi szallas vagy hasonlora gondoltam ami olcso csak nem tudom hogy keressem. Nincsenek nagy igenyeim, egy matrac a foldon es furdoszoba legyen ennyi....



2017. febr. 12. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem a humor rovatba akartad tenni?
2017. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kerdes az hogy minderre mennyi penzed van.
2017. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerontem gyere le a szerről.....
2017. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Donald J. Trump ***** válasza:
Nem te voltál az, aki múltkor az 1-es villamoson Jézussal beszélgetett?
2017. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a nyelvtudásod így van ahogy leírtad, akkor amit tudok ajánlani, hogy március-áprilistól kezdenek dolgozni a spárga termelö gazdaságok. Ide hihetetlen mennyiségü embert keresnek, szállással. Már most keresgélhetsz, és jelentkezni is,kell. Habár a munka kemény, esöben, sárban mindig kell menni, mert a spárga és az eper pár héten keresztül érik, és náluk egy nap is már túlérik...


spargelhof, spargel bauernhof

2017. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!