Kezdőoldal » Utazás » Európa » Program ami feltétlenül...

Program ami feltétlenül kihagyhatatlan Párizsban? Disneyland vélemények?

Figyelt kérdés

Korábban már jártam Párizsban, akkor a fontosabb, sokszor ismételt nevezetességeit végigjártuk (Louvre, Eiffel-torony, Pompidou de gondolom nem kell sorolnom). Most 5 napra megyünk, és szeretnénk az időnket tartalmasan eltölteni. Valaki aki már jobban ismeri a várost, tud esetleg jó tipped adni, hogy mi az ami nem annyira népszerű, mégis nagyon megérné megnézni, kipróbálni?

A másik kérdésem pedig azokhoz szólna akik már jártak Disneylandben. Ezzel a témával kapcsolatban igazából minden érdekelne, onnan kezdve, hogy melyik jegyet érdemes megvásárolni, egészen a személyes tapasztalatokig minden.



2017. márc. 3. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

Tudod, a disneyland kérdéssel eléggé leszűkítetted a válaszadóid IQ-ját olyan 80-90 közé.

Egyébként ha a tied 90 fölött van, biztosan találkoztál már a tripadvisor Párizsi összefoglalójával.

Vagy hiteles blogokkal.

Elvégre végigjártad, akkor is tuti mindent elolvastál.

2017. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Iskolával jártuk végig pár éve. Akkor a tanárnők szervezték meg a programot, hogy a nevezetességeit lássuk. Pont azért tettem ki a kérdést, mert nem az érdekel amit az internet ír, hanem személyes ajánlatok.

Az meg kifejezetten érdekelne, miért baj a Disneyland téma, és azért mert valaki azzal kapcsolatban válaszol, miért rendelkezik alacsonyabb IQ szinttel...

2017. márc. 3. 20:36
 3/5 Pippancs89 válasza:
100%
Mi egy hetre mentunk kb ket eve. A fontosabbakat mi is megneztuk. Szerencsere sikerult jo aron venni egy tok jo jegyet. 80 euroert bemehettunk a Louvre-ba, varosnezo hajokaztunk (1,5 ora hossza), illetve a Disneylandbe mehettunk be vele. A Disneyland Studios-ba meg az elmenyparkba is. En nagyon elveztem, persze en mindig is hullamvasut fan voltam. Volt velunk egy hazaspar is, ok 45 evesek, ok is elveztek anelkul, hogy barmelyik ilyenre felultek volna. Egyszeruen fantasztikusan van megcsinalva az egesz. Ja es mindenkepp erdemes zarasig maradni, amikor is jon a tuzijatekos musor ami kb fel ora. Egyszruen gyonyoru. Vannak rola videok youtube-on. Ja, ha sikerul, akkor a Tower of Terrors-ba uljetek fel. Mar ha nem zavar a liftezes. :D
2017. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szanovics válasza:
100%

Abszolút megértem hogy miért szeretnél kicsit letérni a turista-ösvényről és mégis tartalmasan tölteni a kintlétedet. Én két évig dolgoztam Párizsban idegenvezetőként és nekem az alábbi tevékenységek, látnivalók voltak a kedvenceim amelyekről a legtöbb pozitív visszajelzést is kaptam a turistáktól:


Rodin-múzeum,

kilátás a Montparnasse tornyról

biciklis túra

Pere Lachaise temető

hajókirándulás (Eiffel toronytól, 1 órás körúton)

kirándulás egy napra Párizsból: Givernybe, Monet házához

Saint Chapelle kápolna

piknik a Szajna partján

Katakombák

Musée de l'Orangerie (Monet vizililiomaival)


Vannak még ennél is kevésbé turistás ötleteim ha érdekel. :)

2017. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippet! Ment a zöld :)
2017. ápr. 24. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!