Kezdőoldal » Utazás » Európa » Torino valóban olyan szép...

Torino valóban olyan szép város, mint amilyennek a Google Street View felvételei alapján tűnik?

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül kezdtem Torinóban barangolni a Street View segítségével, s meglepve vettem észre, hogy mennyire gyönyörűnek tűnik ez a város. Azért lepődtem meg, mert nem tartozik a legfelkapottabb olasz célpontok közé, pedig tényleg hihetetlenül elbűvölőnek tűnik. Olyan, mintha egy francia város lenne (ami gondolom nem véletlen, hisz egy köpésre van Franciaországtól), némi olaszsággal keveredve, s ami még feltűnt, hogy nagyon sok a szecessziós épület. A belváros pedig tele van hangulatos árkádokkal.

Valóban ilyen szép lenne? Megéri ellátogatni oda? Ha jól tudom, nincsen közvetlen Budapest-Torino járat.



2017. márc. 4. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Olasz vonaton beszélgettem egyszer ottaniakkal, azt mondták, az egyik legszebb és legélhetőbb olasz város. Engem is meglepett, mert jellegtelen iparvárosnak hittem. Tervezem is meglátogatni.
2017. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Én már többször is jártam ott, fantasztikus város, nagyon hangulatos. Szerintem mindenképp megéri, Milánó reptereiről van közvetlen buszjárat, úgy a legolcsóbb. Liguria amúgy egy fantasztikus régió és nincs onnan már messze, szvsz ha már Torinóban jársz, érdemes elmenni Savona, Genova, Cinque terre környékére is, vagy legalább bebarangolni a környéket :)
2017. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szanovics válasza:
100%

Szerintem Torinó jogtalanul alábecsült város. Fél évig éltem ott 2014-ben és tejesen egyetértek a meglátásoddal. Torinó építészete abszolút francia hangulatú (amit az ottaniak tagadnak) igazán előkelő város. Nemcsak Franciaország van tőle egy köpésnyire, de a tengerpart, az Alpok, Milánó, Svájc is. Abszolút megér egy hétvégi látogatást. Ha arra jársz látogass el az EATalyba, próbáld ki az apericenát és igyál Bicerint, ezek mind Torinóból terjedke el, csakúgy mint a FIAT, Nutella avgy a Martini

Itt olvashatsz további tippeket a vársoról egy egykori expattól:


[link]

2017. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!