Kezdőoldal » Utazás » Európa » Diplomás állásokat hol találok?

Diplomás állásokat hol találok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudnátok segíteni, hogy milyen oldalakon tudnánk dipomás állást és egyéb felső végzettséget nem igénylő szakmunkát keresni? Esetleg tudtok pluszba valamilyen Unios portált,ahol állások közül lehet válogatni,és azokat megpályázni?Elsősorban Nagy-Britannia érdekelne, de bármilyen külföldi portál érdekelne,ahol komoly állásokat lehet megpályázni. Köszönöm


2010. máj. 11. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyit nem tudsz kiguglizni, akkor kétlem, hogy felvennének "diplomás" brit állásokra, sorry.
2010. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tiszta jóindulat vagy tele irigységgel,nem baj primitív emberekkel nem tudok mit kezdeni.Ha nem tudsz semmit inkább maradnál csendben,jobb lenne...
2010. máj. 11. 20:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Beírod a google-ba, hogy "job uk", és kidob neked egy csomó oldalt.
2010. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Azért nem kéne túlmisztifikálni a google-t.Nyilván próbálta már,nem kéne hülyének nézni,persze egyszerűbb bebüfögni,a varázsszót:google,mint értelmes választ adni.Kezdve ott,hogy a google első találatai reklám alapján kerülnek ki.Magam is számtalanszor próbálkoztam eredménytelenükl a google-n-és persze eredményesen is.Ez a UK job meg egyáltalán nem garantálja,hogy diplomás állásokat ad ki,sokkalta inkább mosogatót,pizzafutárt meg kamukat,de leginkább fejvadászcégeket.Sajnos az expreszzben is minden 2. hirdetés fejvadász cég,hasznavehetetlen ajánlataival,regisztációjával,lehúzásaival.Valószínűleg kereste a csodás google-n,csak neki konkrét oldal kéne,egy hivatalos,nem "van itt neked egy uzenet nyissad ki ,zold kartyat nyersz usaba" féle.
2010. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nem vagyok irigy, én évek óta az USAban dolgozom.. ;)


Komolyan mondtam, hogy ha ennyi gondot okoz (igen, utolsó, tudom, hogy nem "job uk" a megoldás, hanem egy picit több macera), akkor ezt gondold át. Hogy fogsz lakást szerezni, rezsit intézni, biztositást kötni...? Majd itt kérdezgeted azokat is?


A kérdésedre egyébként banális a megoldás: fejvadászcégek. Ezt már ki lehet guglizni és akkor nem mekis hirdetéseket kapsz.

2010. máj. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ilyeneket is beengednek az USA-ba? Jó ég...egyébként köszönöm az értelmes választ a 2. válaszolónak,ritka az ilyen segítőkész ember,tényleg köszönöm. Egyébként nem ilyenre gondoltam kedves "segítő barátom". Hanem minden évben vannak bizonyos diplomás állsok amelyeket itthon meghirdetnek,egész Európában lehet pályázni ezekre az állásokra,és csak néhány van belőlük. Hangsúlyozom, ezeket az állásokat itthon hirdetik meg, és nem fejvadászok. Mindegy nem magyarázom neked, úgysem érted. Maradj is szerintem inkább kint, itthon nincs szükség ilyen emberekre. Kedves 2. válaszoló: ha esetleg tudsz ilyen oldalról,szívesen fogadom,köszönöm!
2010. máj. 12. 11:36
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként éltem már kint és tudom hogy működnek a dolgok, úgyhogy köszi meg fogom oldani,hogy merre vegyek házat...nem hiszem el,hogy a magyar ember ilyen jóindulatú.Nem kioktatásra vártam, csak egy egyszerű kérdést tettem fel. Ha ezt meg tudtad írni, már megírhattad volna az oldalt is,ugyanannyi energia lett volna...
2010. máj. 12. 11:38
 8/11 anonim ***** válasza:

nem túl szimpatikus a te hozzáállásod sem, ha nem tetszik amit válaszol, akkor ne szánj rá 2 oldalt, hogy válaszolj. valami igazság azért van abban, hogy lehetnél picit élelmesebb, ha már külföldön szeretnél dolgozni.

egyébként:

[link]

2010. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tipikus magyar hozzáállás...külföldön egy lenegyel is előbb segít egy magyarnak...Ez az oldal arról szól,hogy lehet kérdezni,most nem tudom ez miért volt annyira megeröltető. Pusztán jóindulató a magyar ember és szívből segít emertársainak. Éljen Magyarország ilyen emberekkel...és ez csak egy egyszerű szimpla kérdés volt. Azért köszönöm, de lehetett volna megjegyzés nélkül is, talán akkor elhinné az emebr hogy emertársa szívesen segít neki.
2010. máj. 17. 22:21
 10/11 anonim ***** válasza:
én szíveseb segítettem, de te az arcodból visszavehetné egy kicsit. talán csak veled viselkednek így, pont a hozzáállásod miatt, néha magadba nézhetnél, ne csak másokat szapulj. no meg különösen ne en bloc a magyarságot.
2010. máj. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!