Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nem tud esetleg valaki munkakö...

Nem tud esetleg valaki munkaközvetítő cégeket?

Figyelt kérdés

Főképp olyan lenne jó, mely Németországba (főképp Bajorországba azon belül is Nürnbergbe és környékére) tudna munkát illetve szállást.

Előre is köszönöm!



2017. ápr. 11. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Náluk nézz szét:

[link]

2017. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van egy vagon ilyen oldal/fórum stb a neten!

De egyebkent szánj vagy 5 percet a sajat dolgodra,es ne mastol vard a megoldast!

Pont mint ez az egesz amit akarsz......ezek a kozvetito cegek mind csak lehúzás!

Ha jot akarsz magadnak messziről elkerülöd mindet!

2017. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2

Ha mondjuk szalagmelót keres akkor viszont sehova nem fogják felvenni közvetlen.

2017. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. Munkakozvetito nelkul nagyon jol kell beszeljen nemetul es jo szakmajanak kell lennie, hogy egybol felvegyek. De miert pont Nurnberg? En tudok olyat, aki Rastattba kozvetit a merci gyarba en is veluk kezdtem 2014-ben. Jelenleg is munkakozvetitovel vagyok relative egesz jo helyen, bar engem mar nem huznak le annyira, mint az ujakat, mert az teny: a mostani gyarbol sok magyar azert megy haza, mert keves nekik az 1000 euro netto.
2017. ápr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"a mostani gyarbol sok magyar azert megy haza, mert keves nekik az 1000 euro netto."


Meg tudom őket érteni...ezer nettóért tényleg kár németorszagig menni.....

2017. ápr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
attol fugg...ha neki jobb otthon havi 90-110 ezerert, akkor valoban...
2017. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!