Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes itthon váltani cseh...

Érdemes itthon váltani cseh koronát?

Figyelt kérdés
Arra gondolok h Prágában biztos drágább lenne.
2010. máj. 13. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a legjobban akkor jársz, ha kint veszel fel automatából egyszer.
2010. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig az volt a tapasztalatom, hogy a készpénzfelvétel automatából nagyon drága, ráadásul tavaly Csehországban az egyik barátnőm kártyájáról "leemelték" az adott összeget, a gép pedig benyelte a kártyát, aztán se pénz, se kártya. Szerencsére ez egy plázában történt, nem a semmi közepén, így betudtunk menni rögtön a bankba intézkedni. Persze fél órába telt csak mire szereztek valakit aki tudott rendesen angolul. A kártyáját visszakapta nem sokkal később, de a pénzéért még rengeteget kellett itthon szaladgálnia. Nekem az a tapasztalatom, hogy ha olyan helyen laksz, ahol lehet cseh koronát váltani, akkor inkább tedd meg. Nem kell túl sok csak valamennyi, esetleg eurót is vihetsz magaddal, forintot azért nem váltanak mindenhol, az automatáktól pedig én már irtózom! :) Ahol lehet fizethetsz kártyával, ez nem kerül olyan sokba mint a kézpénzfelvétel idegen országban!
2010. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem is váltass itthon... az a biztos... ha ott váltatnál akkor nem is biztos h lenne kapásból forint.. és rendelniük kéne... az autómatáktól személy szerint én is írtózom :o)

A kérdezőnek jó utazást(Y) Prága gyönyörű ^.^

2010. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, meggyőztetek.
2010. máj. 14. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!