Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudom kivitetni a...

Hogyan tudom kivitetni a biciklimet?

Figyelt kérdés

Nemetorszagba utazok munka miatt.

Ceges autoval megyunk es nem fer be a bringam, de mindenkeppen szeretnem hasznalni kint. Hogy tudnam megoldani?


2017. ápr. 20. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetocsomagtarto. Ha nem megoldhato, elfogadod hogy arra a ket hetre nelkulozod a bringadat, melo mellett amugy se lenne sok idod bringazni. Ha hosszu idore mentek, veszel kint valami hasznalt szutykot 50 euroert, es mielott hazajottok eladod kb. ugyanannyiert.
2017. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hosszabb idorol van szo.

Koszonom, lehet az lesz hogy nezek kint valami olcsobb cuccot

2017. ápr. 20. 23:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Szétszedve sem fér be?
2017. ápr. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Így van, szedd szét darabokra és rakd össze amikor megérkeztél.


Vagy még egyszerűbb, el sem viszed, hanem ott helyben veszel egy másikat.

2017. ápr. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom! Megprobalom szetszedve, de szerintem marad az a megoldas, hogy kint veszek egy masikat
2017. ápr. 21. 08:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Írországban élek, és itt van egy cég, akik kb. kéthetente szállítanak csomagokat, biciklit, hangszert, háziállatokat Magyarországra és vissza. Egész biztos vagyok benne, hogy ilyesmi létezik Németországban is, csak rá kell keresni.
2017. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy oszkar.com -n nem találsz fuvart aki kiviszi
2017. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, az oszkáron tényleg többen foglalkoznak ilyenekkel, ilyen kisbuszok minden nap mennek Magyarország és Németország között és sokan közülük csomagot is szállítanak.
2017. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy megéri-e egy biciklit ki és vissza szállíttatni - hiszen lehet, többe kerül a leves, mint a hús...

Szerintem életképesebb az az ötlet, hogy kint vegyen egy olcsóbbat a kérdező és eladja hazajövetel előtt...

2017. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

2000 euro folotti az erteke a bringanak, ugyhogy megerne.

De maradt az, hogy kint keresek egy olcsobbat, mert nem merem idegenre bizni a szallitast.

Nagyon koszonom mindenkinek!

2017. ápr. 23. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!