Kezdőoldal » Utazás » Európa » Venezia környékén mik azok a...

Venezia környékén mik azok a városok, helyek, amiket érdemes megnézni, akár autóval?

Figyelt kérdés
Mivel kocsival megyünk egy hétvégére a margherai kempingbe, ezért messzebb is eljuthatunk, ha van kedvünk. Tudnátok ajánlani városokat, ahova érdemes elmenni? Velencét úgyis megnézzük, de érdekelne más is.

#autó #olasz #Olaszország #Velence #marghera #jolly camping #utazás. látnivalók
2017. máj. 4. 11:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha egy hétvégére mentek, én inkább csak Velencére koncentrálnék a helyedben, ha mindenképp másik várost is meg akartok nézni, akkor Padova. Az oda- vagy a visszaút során pedig érdemes pár órára Ljubljanában is megállni.
2017. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ez a "messzebb" megis velence hany km-es korzetét jelenti?
2017. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szerintem úgy max 60 km-ig, Illetve autópálya matricát hol kell venni meg mennyit, ha Bp-ről megyünk?
2017. máj. 4. 12:54
 4/24 anonim ***** válasza:

60km-en belul padova johet szoba max,aminek ertelme is van!

Kell magyar matrica:10 napos majdnem 3000ft

Aztan szlovenia fele mennek mert ugy vegig palyan lehet menni

Szloven matrica 7napos 15€

Az olaszoknal meg kapus rendszer van

2017. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ausztria felé nincs pálya? Illetve a kapukat hogy kell használni? Olvastam már olyanokat, akiket nagyon megzavart és hirtelen nem tudták.
2017. máj. 4. 13:30
 6/24 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarod ausztria fele is mehetsz.

Ott meg 10napos matrica majdnem 9€

A kapukról meg annyit,hogy nem tudom mennyire kell síknak lenni ahhoz hogy valakit ez "megzavarjon"

Nyilvan rendkívül bonyolult őket hasznalni....hogy mikor felhajtasz megállsz a kapunal ahol kapsz egy cetlit hogy hol hajtottal fel....utana meg mikor lejössz róla megint megállsz,majd a cetlid alapjan kiszamoljak mennyit kell fizetned!Kicsengeted azt mehetsz dolgodra......

2017. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Rovigo olyan kis szép és barátságos:)
2017. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De akkor a leggyorsabb Szlovénia felé?
2017. máj. 4. 16:18
 9/24 anonim ***** válasza:
Most komolyan,neked nem tölt be vagy nálad fizetős lett a google maps?!?
2017. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Néha egyszerűbb kérdezni tudod . :)
2017. máj. 4. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!