Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egyedül utazni szerintetek?

Egyedül utazni szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy nincs társam az utazásra. Nekem pedig van egy nagyon rugalmas , jól fizető munkahelyem. Egy hónapban 10 szabad napom biztosan van utazásra, de sosem utaztam még egyedül. Couchsurfingelni szeretnek ,utazni vonattal ,vagy telekocsival. Szerintetek belevágjak ? 20/L
2017. máj. 7. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Termeszetesen igen
2017. máj. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele. Lehet, hogy később másképp alakul a munkád, életed, nem lesz időd annyit utazni. Fedezd fel, ami érdekel. Így nem kell máshoz alkamazkodni. Új barátokat szerezhetsz távoli országokban, ami jól jöhet még később.
2017. máj. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Elöször kezd kisebb dolgokkal, pl egy éjszaka egy magyar városban. Aztán egyre kiterjetebben, pl környezö országokba. Tervezd meg mit akarsz csinálni, mit akarsz látni...

2017. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Innen volt már valaki egyedül utazni?:) Tapasztalatok esetleg?
2017. máj. 7. 11:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol? Van felvetel? :D
2017. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A munkahely engem is érdekelne 20 évesen jó fizetés és rengeteg szabadnap.
2017. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Voltam egyedül New Yorkban 19 évesen, hostelekben szálltam meg és egész nap jártam a várost, nagyon szerettem. De Rómában is voltam egyedül, az is jó volt.

Vágj bele, sok híres utazóblogger is egyedül utazik :-)

2017. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Többször voltam egyedül 1-1 hétre és nem bántam meg! Menj nyugodtam,élvezni fogod!
2017. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!