Kezdőoldal » Utazás » Európa » A folyadékokhoz az átlátszó...

A folyadékokhoz az átlátszó zacskót hol lehet beszerezni? Vagy megfelel egy háztartásban használt zacskó is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 20:05
 1/4 anonim válasza:
atol füg mitakarsz tárolni mert pl nukleális hütövizhez jo a sima zacsi is
2010. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sliman válasza:
150 ml alatti űrtartalommal engednek fel a gépre folyadékot. Az páleszből kevés, LSD-ből elég sok. Ha tisztálkodási szert vinnél magaddal, javaslom fontold meg: globalizálódó világunkban nagyjából ugyanazokat a termékeket kapod a nyugati világ országaiban, max. más a neve, a csomagolás viszont eligazít. Így tehát ugyanazért az árért (néhol picit olcsóbb) kapod meg, mintha kivinnéd innen. Üdítőt, piát meg vehetsz a vámmentes boltban, úgyhogy szintén felesleges otthonról vinni. Ha meg nem repülőn mész, nem kell zacskózni. Viszont ajánlatos utánanézni a célországról szóló tudnivalóknak pl. a Külügyminisztérium honlapján. ( [link] )
2010. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn utazom és repülőgéppel megyek,és csak azért kérdeztem mivel úgy tudom 1 liternél több folyadékot nem lehet felvinni,de csak fogkrémet viszek! tusfürdőt,sampont ilyeneket nem akarok.és elvileg lezárható zacskóban kell minden folyadékot tárolni..
2010. máj. 15. 20:57
 4/4 anonim válasza:
Én most utaztam és csak 100ml-t lehet felvinni a gépre ami több azt elveszik!!!! Szóval tusfürdő , fogkrém ... csak akkor tedd a kézi poggyászba ha kevesebb mint 100ml ha több akkor bőrönd . Jó utazást :)
2010. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!