Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi kell ahhoz, hogy a bátyámék...

Mi kell ahhoz, hogy a bátyámékhoz költözhessek külföldre?

Figyelt kérdés
Kint szeretnék tanulni és élni. Persze nem azért mert bármi gondom lenne a szüleimmel csak lassan már mindegyik testvérem kint lakik és nagyon hiányoznak. MIlyen papírokra lenne szükség, hogy ki költözhessek? (14/L)
2010. máj. 16. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
hová?
2010. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom Amerikába..Hogy ezen az oldalon milyen sok embernek lakik valami rokona Amerikában???
2010. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Svédországba.
2010. máj. 16. 11:44
 4/9 anonim ***** válasza:
érdeklődd meg a többi testvéredtől, akik kimentek, hogy mire van szükség. ők azért mivel már keresztülmentek a folyamaton, úgy gondolom rendelkeznek számodra hasznos információkkal ezen a téren..
2010. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe,hogy miért nem a testvéreidet kérdezed,hiszen ők már végig járták az utat...Ha valakik,akkor ők tudják a pontos választ..
2010. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mind 18 éven felüliek. Nekem az lenne a kérdésem, hogy 18 éven aluliak, hogy költözhetnek el külföldre szülő nélkül. Bocsi, nem pontosan fogalmaztam.
2010. máj. 16. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Engedély a szüleidtől mindenképpen kelleni fog, amit azért én szülőként nem adnék meg, hisz ők felelősek érted, meg hát amúgy is. Még is csak a pici lányuk vagy, nem engedném a helyükben, hogy a testvéreid "neveljenek". Pár hétre nyáron persze más kérdés, de kint élni, úgy nem. A gyámügy szerintem amúgy sem hagyná ezt teljesen szó nélkül, ha tudomást szereznek róla. Várd ki amíg 18 leszel, leérettségizel, utána már nem tart vissza semmi.
2010. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja igen... teszem hozzá! Most a tesóid hiányoznak, de ha kiköltöznél a szüleid cseppet sem? Ez nem úgy működik, hogy akkor jöhetsz haza, amikor úgy tartja kedved.
2010. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és svédül tudsz?? mert azért suliba kell járni és 0 nyelvtudás nélkül elég nehéz lesz. az biztos hogy 1 évet veszítessz is. amúgy meg a testvéredék bevállalnák hogy eltartsanak? na meg nem tudom a szüleid mennyire örülnének ennek a dolognak...
2010. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!