Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi kell a barátnőmnek ha...

Mi kell a barátnőmnek ha átmennénk a szerb határon? Kap pecsétet az útlevelébe vagy csak megnézik?

Figyelt kérdés
Barátnőm amerikai és tervezzük hogy átmegyünk kocsival Szerbiába. Azt tudom hogy nekem elég a személyi is mert voltam már, de neki mi szükséges?
2017. jún. 5. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen kell neki útlevél. Személyivel csak az utazhat aki EU-állampolgár. Azt nem tudom, higy kap-e pecsétet, de nem mindegy?
2017. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mindegy mert ha megy haza akkor belépéskor kérdezgetik hogy hol járt és minek volt ott.
2017. jún. 5. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiskorú? Mert akkor nem árt szülői papír is.
2017. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagykorú
2017. jún. 5. 15:03
 5/7 A kérdező kommentje:
A pecsét dolog azért is érdekel mert van amikor meg se nézik hogy mi van nálunk csak látják hogy magyar autó és integetnek hogy menj tovább. Ebben az esetben baj lehet ha hazafelé menet üres útlevelet látnak és csodálkoznak hogy hogyan jöttünk be az országba.
2017. jún. 5. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Megmondod a határőrnek, hogy pecsételje le. Nyilván nem robotok dolgoznak ott...
2017. jún. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig pecsételnek és általában nincs is rá szükség, csak hosszabb tartózkodás esetén.
2017. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!