Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudom megszüntetni...

Hogyan tudom megszüntetni itthonról ausztriai kedvezményes kártyáimat? (Bipa, Billa, stb. )

Figyelt kérdés
A volt munkahelyemen szóltak, hogy elég sok promóciós levél jön hozzájuk az én nevemre különböző helyekről, szeretném ezeket törölni, de jelenleg nincs lehetőségem kimenni miattuk, megoldható itthonról?

2017. jún. 14. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Mi lenne, ha egyszerűen csak írnál az illetékes cégeknek, hogy nem kérsz promóciós levelet? Vagy talán a regisztrációkor létrejött egy profil oldalad a neten - akkor meg ott egyszerűen bejelölöd, hogy nem kérsz promóciós anyagot.

Nem tudom, miért akarod a kártyát megszüntetni emiatt - jól jöhet az még akár csak egy turistakénti utazáskor is.

Nekem is van szlovák Billa kártyám, mégsem jön semmilyen promóciós anyag :-)

2017. jún. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van osztrák, küldik is rendszeresen a hírleveleket. De én a magán címemet használom ilyen levelezésre, nem a cégest, így nem zavar senkit.
2017. jún. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tisztességes reklámban van szó arról, hogyan lehet eliratkozni hírlevelekről. Esetleg a cég honlapján. Ezt személyesen nem lehet elintézni, vagy interneten, vagy sehogy (egy gátlástalanul erőszakos cég esetén).
2017. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos felhasználó nevet meg jelszót egyiknél sem tudok, mert az e-mail cím amit még akkor használtam már nem él, és a jelszavakra már nem emlékszem sajnos. (így nem tudok emlékeztetőt kérni)

Nem lehet, hogy ha egy ideig nem használom a kártyát, akkor abbahagyják a leveleket? Megpróbálok akkor írni valamelyik ügyfél-kapcsolattartó e-mail címükre.

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként megszüntetni is csak akkor szeretném, ha nem megy máshogy a levelek visszamondása.

És mivel kint éltem 4 évig egy personal-házban ezért logikusabb volt oda küldetni mint haza :)

2017. jún. 15. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hasonló nagy osztrák cégnél dolgozom és ebből kiindulva nem fogják maguktól leállítani a promóciós leveleket, ezt neked kell kérned vagy telefonon vagy e-mailben. Nem baj, ha nem tudsz bejelentkezni, elég ha a neved, az anno megadott címed és az e-mail címed elküldöd nekik.
2017. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. jún. 16. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!