Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek melyek a legszebb...

Szerintetek melyek a legszebb német városok?

Figyelt kérdés
Írjatok tapasztalatokat szerintetek melyek a legszebb német nagyvárosok/kisvárosok. Nagyon szeretem Németországot eddig csak 1-2 bajor kisvárosban volt szerencsém megfordulni, nem tudom melyik legyen a következő úticél képeken is mindegyik olyan szépnek tűnik ezért kérnék személyes véleményeket, tippeket :)

2017. jún. 15. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
München nagyon szép, de a kisebb városok közül Eichstätt és Altdorf (Bayernben mindkettö) is azok közé tartozik, amiket érdemes megnézni.
2017. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki mit szeret. Nagy nyüzsgés, hegyek, tenger stb.
2017. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Nagyvárosok nem szépek
2017. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem minden jöhet nyüvgés, szép természet is :) Talán most nagy városba mennék inkább hiszen ott még nem voltam német kisvárosokban falvakban viszont igen.
2017. jún. 15. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Nürnberg, Hamburg.
2017. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Wittenberg nagyon bejött.
2017. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Számomra Göttingen...
2017. jún. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én nekem eddig Frankfurt am Main tetszik a legjobban,mivel ott vannak a szép toronyházak. Még Würzburg is szép,mivel ott van a nagy borvidék,a szép Residenz,és ott sokkal jobb idő van mint mondjuk Münchenbe. München is szép,mivel ott tartsák meg évente az Oktoberfest -et és onnan látod az alpokat. Végül is mindenkinek más az ízlése. Remélem segítettem neked.
2017. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bamberg gyönyörű.
2017. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!