Kezdőoldal » Utazás » Európa » Le lehet-e ugrani legálisan a...

Le lehet-e ugrani legálisan a Mostarban található öreg hídról? Anélkül, hogy megbüntetnének.

Figyelt kérdés
Boszniában, Mostar városában van egy híd, Stari Most, azt jelenti öreg híd. Olvastam, hogy valamikor júliusban van valamiféle ünnepség és sokan leugranak 21 méter magasról. Én viszont augusztus végén megyek oda és szeretnék beugrani a vízbe mert az poén. Beugrani még egyszerű mert fogom magam és csak random leugrok a hídról, de arra lennék kíváncsi, hogy nem vár-e a rendőr mikor partraúszok :D Köszi a válaszokat:)

#Bosznia #Mostar #Stari Most #Öreg híd Hídugrás
2017. jún. 15. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Egész évben ugrál a sok idióta. Nem örülnek neki mert évente 10-15 ember nem éli túl, de ezért biztos nem fognak rabosítani.
2017. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A hidakról való leugrásnak általában nincs jogi következménye, mert utána nincs már kit felelősségre vonni.
2017. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

"és szeretnék beugrani a vízbe mert az poén."


21 meter magasrol az minden lesz csak nem vicces...foleg ha benezel valamit

2017. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

A mento fog varni, nem a rendor. Vagy a hullaszallito. Attol fugg epp hogy esel.

Van ott a kozelben egy kisebb szikla, onnan lehet ugralni, nem a hidrol, a fraszt hozva mindenkire, akit megtisztelt azzal hogy vegignezze, esetleg hogyan toccsansz szanaszet. Gyerekek is allnak am a parton. Picit gondolkodjal mar.

2017. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy fejjel előre érkezzél a folyómederbe.
2017. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Le lehet, persze, maximum belehalsz.
2017. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Túrista időszakban ott ugrál le a hídról a sok helyi csávó, de csak akkor, ha a túristák megfizetik. Én nem adtam nekik egy fillért sem, féltettem az életüket :))
2017. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!