Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az Adriai-tengeren a bíborcsil...

Onyx123 kérdése:

Az Adriai-tengeren a bíborcsillag milyen mélyen található? (Horvátországban, Dubrovnik környékén)

Figyelt kérdés

Nekem eléggé tág fogalom az hogy az árapályövezettől a 200 méterig.Mármint ugy hogy milyen mély az az árapály övezet?és 4 méter mélyen már találhatok?Snorkelezéssel meg fogom tudni látni?És mennyire gyakori?Ha hozzányulok nem szúr?

Ja és lenne mégegy kérdésem.Csikóhalak gyakoriak horvátországban?Egyszer már láttam valahol csak hogy hol azt nemtudom :/


2017. jún. 18. 23:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Dubrovnik környékékn egeszen pontosan 8.241méter találhatóak!
2017. jún. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Arra kell majd vigyázni, hogy a bíborcsillagok közelében sok a nagyobb polip, és nem tudod majd leszedni a hátadról, ha rádtapadt.
2017. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted. Van esély rá, hogy sznorival meglátod. Nem értem, miért akarod megfogni. Ha kiviszed a vízből, elpusztul. Ne nyúlj hozzá, csak nézd meg!
2017. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
13:07 es válaszoló.tudom,kérdeztem csak az előző feltett kérdést nem találtam meg sehol és nem tudtam hogy hol is van és ezért irtam egy ujat mert ki volt kapcsolva hogy küldje el e-mailban az értesítést :) amugy köszönöm a válaszokat remélem eltudok olyan mélyre jutni :)
2017. jún. 19. 15:49
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja és csak egy kisebbet akarok otthonra kirakni a csillagot most ne ugy nézzetek mint egy állatkinzót csak 1 et akarok mert nagyon szép és ugy érdekesebb ha megfogod minthogy megveszed egy bazár üzletben mert akkoris én fogtam!!
2017. jún. 19. 15:53
 6/19 anonim ***** válasza:
Tehát elpusztítasz egyet, hogy kitehesd... szerintem egyet sem kéne. És büntetik is, ha észreveszik.
2017. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Remek ötlet ami írsz....ha egyszer eljutsz mondjuk a nagy korallzatonyhoz,ott is tördelj le mindent ami neked tetszik aztan vidd haza kényed kedved szerint,hiszen neked ez jár.........es akkor csodalkozunk hogy minket mindenhol rühellnek.....
2017. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy elmek egy korallzátonyra korallt letörni??!!Én egyetlen 1 picit akarok és semmi mást kagyló vagy csillag nem mindegy?nem gyilkolom őket de csak ugy néznek mint egy tárgy ezeken nem látszik hogy mozognak régen fogtam kagylókat kb 15 éve és csak ugy tizessével mertazt hittem élettelen dolgok...de csillagot még életemben se fogtam,sőt nem is láttam,csak a tropicariumban...
2017. jún. 20. 18:10
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem érti!!!
2017. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Ja és csak egy kisebbet akarok otthonra kirakni "


Én meg oroszlánt szeretnék otthonra.

...és csak egy kisebbet akarok majd hazavinni.

2017. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!