Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy bírok átutazni a szlovák...

Hogy bírok átutazni a szlovák határon tömegközlekedéssel? Losoncba szeretnék menni.

Figyelt kérdés
Se telekocsi, se vonat, se semmi járatot nem találok se Budapestről, se Salgótarjánból, se Balassagyarmatról, se sehonnan.

2017. jún. 20. 03:29
 1/8 anonim ***** válasza:
előbb el kell menned Párkányba, majd onnan egy hatalmas kerülővel lehet Losoncra eljutni háromszor hosszabb idővel, mint autóval)
2017. jún. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Szörnyű. És hol tudom megtalálni ezt a menetrendet?


És miért nem megy arra egy telekocsi sem?

2017. jún. 20. 06:40
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írd be, hogy Párkány-Losonc. Megmutatja, hogy hol kell átszállni, ha rákattintasz a bal oldali kis nyílra.
2017. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a link nem működik, üsd be a google-ba, hogy: elvira.hu. Nekem úgy kidobta.
2017. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam még neked.

2017. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Néztem az elvirát, de az a gond vele, hogy Párkánból Losoncra 5 és fél óra alatt megy el, ami több, mint durva ilyen rövid távon. Kb. gyalog is elérek addig oda.:)

A másik gond, hogy én Budapestről indulok, és Párkány az ellenkező irányba van innen, mint Losonc.:)

Így pedig 7 óra volna a menetidő.

Lássuk be, ez nem nevezhető közlekedésnek.

2017. jún. 21. 02:33
 8/8 A kérdező kommentje:
A busz se jobb. 2, 3 vagy 4 átszállással 7 óra az is.
2017. jún. 21. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!