Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba brutál drága...

Horvátországba brutál drága az autópályadíj, plusz idén is emeltek 10%-ot, nem félnek hogy senki sem fog odamenni nyaralni egy idő után?

Figyelt kérdés
Maga a tengerpart is drága lett.
2017. júl. 3. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Ha félnének, nem emelnének.
2017. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem leszek népszerű a válaszommal...

Ha neked ez brutál drága, akkor az az ország nem neked való. Szerintem mondjuk 20 ezer forintnyi autópályadíj nem kellene, hogy a földhöz vágja az embert anyagilag. Valószínűleg a turisták többségét sem érdekli különösebben az autópályadíj mértéke. Mint már mondtam, ha ennyire árérzékeny vagy, akkor az nem neked való hely. Én nem vágyom Hawaii-ra, mert tudom, hogy semmi értelme úgy nyaralni, hogy bár az embernek éppen hogy megvan rá a pénze, de számolgatni kell mindent és otthonról vinni a májkrémkonzervet.

2017. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon drága, mert nincs automatizálva a rendszer, minden lehajtónál ott ül a néni a dobozban és tudsz nála fizetni :) ezt nyilván iszonyat drága fenntartani.

Nem félnek, mert azért egy nyaralás költségeihez képest ez nem kifizethetetlen összeg.

2017. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Valóban nem olcsò, de ha neked az autópàlyadìj kifizetèse is gondot okoz, akkor ne is menj nyaralni szerintem.


Nem, nem félnek, ìgy is az egyik legnèpszerűbb cèlpont. Aki meg nem megy az autópàlya dìj miatt, azzal nem sokat vesztenek a horvátok, hisz a kispènzű turista amùgy sem sokat költött volna, hanem vitte volna a májkrèmes szendvicset.

2017. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem félnek, mert a 10 %-os autópálya díj emelés elenyésző egy teljes nyaralás költségéhez képest. Nem ez fog visszatartani valakit, vagy ha igen akkor az inkább kempingezzen belföldön.
2017. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Fiume oda-vissza 9000, nem mondom hogy kevés, de Bp-ig minimum 35000 a benzin, szóval ahhoz képest nem sok.
2017. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Az amcsik most kapták fel Horvátországot, nekik ez filléres hely az átlag európai tengerpartokhoz képest. Az hogy a csóró magyar nem megy aki amúgy is vitte magával a házi kolbászt meg a szalonnát hogy egy fillért ne kelljen költeni azok elvesztése éppenséggel inkább pozitív számukra.
2017. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%

Meg kellene érteni végre, hogy a turisztika egy nagy üzlet, ami nem szociális alapon működik.

Akinek nem telik rá, az otthon marad és kész.


Az meg, hogy nem mennének?? Annyian mennek, hogy létszám stopot kellett bevezetni.

[link]

2017. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De telik rá, csak feleslegesen nem dobok ki több pénzt, inkább elmegyek olaszba, olcsóbban jövök ki.
2017. júl. 4. 10:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen,csak olaszban annyian fekszenek a tengerparton mint a heringek és koszosabb a tenger.Tavaly Horvátországban nyaraltunk és olasz volt a szállás adónk.Ő mondta,hogy már sokkal jobb hely Horvátország mint olaszorszag ,tisztább a tenger és kevesebben vannak ezért költözött át horvátországba
2017. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!