Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan éri meg jobban Olaszors...

Hogyan éri meg jobban Olaszországba utazni? Autóval, repülővel, busszal, vonattal?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha kifogsz egy pár ezres jegyet, akkor mindenképp repülővel.

Ha nem szeretsz sokat vezetni, akkor azt is hanyagold. Viszont ha a tömegközlekedéssel is vannak problémáid, akkor az sem neked való.

Szerintem nézegesd a repjegyeket hátha kitudsz fogni egy olcsóbbat, másik esetben meg szerintem a kocsi lenne a legjobb/legkényelmesebb megoldás.

2017. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Olaszország hatalmas és nagyon hosszú ország.

Nem mindegy, hogy a Pó-völgyébe vagy Szicíliába akarsz menni.

2017. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tavullia és környéke lenne a célpont.

Tudom,hogy google a barátom de hátha valaki utazott már vonattal vagy mással és eltudja mondani a véleményét.

2017. júl. 3. 14:22
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Én esküszöm a repülőre, ráadásul Olaszországba tényleg találni olcsó repjegyet.

Azt tudnod kell, a afapadosok tényleg gombokért elvisznek, ha ügyes vagy. Nézd meg, milyen repülőterek vannak a környéken, és keress rájuk az azair.eu oldalán, hogy mennyiért találsz oda repülőjegyet akkor, amikor te mennél.

Segítek, neked Milánó, Bologna, Velence és Pisa jöhetne szóba. Esetleg még Róma, de az drágább épp.

Ha megvan a repjegy, a rome2rio oldalán megtalálod a továbbjutás lehetőségeit.

Mellesleg valószínű befutónak TSF vagy VCE reptere tűnik. (Keress rá, tanuld meg a kódokat). Esetleg BGY vagy MXP.

Sok sikert.

2017. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindegy hányan mentek, pl öt főre a repjegy ötször több, az autó meg ugyanannyi.
2017. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

#5

Mint ahogy az sem mindegy, hogy a limitált ideig tartó nyaralási időből mennyi időt akarsz közlekedésre és utazásra pazarolni, a tényleges nyaralás helyett.

2017. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tavullia marha messze van ahhoz képest, hogy semmi érdekeset nem tudok ott amiért odamennék.

Miért pont oda mennél??

2017. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-es,mindenképp utána nézek ezeknek!

Ketten megyünk egyébként és azért Tavullia mert mióta az eszemet tudom Valentino Rossi és motor rajongó vagyok így régi vágyom eljutni oda.

Úgy tervezzük,hogy 2 napot eltöltünk velencében (az pont jó is,hogy megy oda repülő) majd innen megyünk a tavulliai szállásra 4 napra,de átnéznénk riminibe is, az másfél óra tömegközlekedéssel onnan.

2017. júl. 4. 07:16
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Szia.(Én kérdeztem, hogy minek mentek oda.)

Keresztbe-kasul bejártam Olaszországot.

Csináltam már olyant, hogy autóval egy olcsó kisvárosban szálltam meg és vonattal mentem be pl. Firenzébe, Pisaba stb..

Ha látni is akar valamit az ember az országból, akkor mindenképpen autóval érdemes menni.

Velencében és Tavulliában elég egy-egy nap, inkább legyetek többet Riminiben. Sok-sok km hosszú a strand.

Ha már ott vagytok (pl. drótkötélpályán) fel lehet menni San Marinóba.

Sajnos rengeteg látványosság mellett elmentek csak...

2017. júl. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen ez biztosan így van, rajongok Olaszországért úgyhogy nem ez lesz az első utunk.

Mindenképp szeretném még látni Firenzét,Rómát,Bolognát,Szicíliát,Szardíniát és még sorolhatnám de valahol el kell kezdeni :)


Mennyire megy ott az angol nagyvárosokon kívül?

2017. júl. 5. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!