Kezdőoldal » Utazás » Európa » Első repülés kicsi és nagy...

Első repülés kicsi és nagy poggyászba mit lehet?

Figyelt kérdés
A gép amivel utazunk Travel Service légitársaság lesz. A súlyokkal tisztába vagyok. Viszont a felvihető dolgok érdekelne.Kis poggyászba gondoltam egy kisebb és egy nagyobb fényképezőt,napszemcsi,hajszárító,hajsimító,pár szem gyógyszer,egy vastagabb felső,selfiebot,pénztárca benne iratok és ugye a pénz is,illetve telefon,töltő és újság. Ezek mehetnek a kicsibe? A nagy bőröndbe gondoltam a ruhák,cipők,törcsi,naptejek,testápoló,sminkek,borotva és a lényeg ami számomra kérdéses,hogy ide a nagyba hajlakkot lehet-e tenni illetve rendes üveges parfümöt?

#repülés #poggyász #kis poggyász #nagy poggyász
2017. júl. 5. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan értelmesen le van írva a felvihető dolgok listája bud.hu-n, hogy még az általános iskola 4. osztályos gyerek is megérti.
2017. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Édes istenem... a kicsibe azt rakd, amire szükséged lesz a repülőgép fedélzetén, vagy előtte. Hajszárító??? A feladottba mehet minden. Tiltott dolgok listája meg a reptér weboldalán.
2017. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!