Kezdőoldal » Utazás » Európa » Velencében (IT) a szokásos...

Velencében (IT) a szokásos látnivalókon kívül egyéb program javaslat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sok mindent "kell" ott megnézni, de szívesen vennék pár ötletet azoktól, akik esetleg jól ismerik a várost, vagy több időt voltak ott - személyes élmények alapján, mi tetszett nektek ott nagyon? Bármi lehet, ami talán nem olyan ismert, vagy agyon reklámozott.

2017. júl. 12. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ahogyan én emlékszem, Velencében csak a szokásos látnivalók vannak. Házak meg vizek. Egészen pontosan 1179 darab.

A hozzád hasonlóan tudáséhez utazók kincsestára a tipadvisor.

Kigugliztam neked a szükséges oldalt. [link]

2017. júl. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látom, nem értetted a kérdést. Tripadvisort meg már kívülről-belülről... :D de azért köszi ;)
2017. júl. 12. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

pár link, (nem tripadvisor ;), hátha találsz ezek köz neded tetszőt:


[link]

[link]

[link]

[link]

2017. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Én nagyon szeretem Velencét, többször voltam és lehetőség szerint helyben foglalunk szállást is.

Teljesen más élmény ha ott van a szállás. Mivel maga a hely is különleges, érdemes korán felkelni, amikor még alig vannak turisták az utcán ès sétálni, majd amikor kinyítnak a bar-ok inni egy capuccinot, enni egy tramezzinot.

Érdemes elveszni a városban, csak ugy spontán menni, nézegetni, fotózni, megpihenni.

Este, sötétedés utan szinten egyedi hangulata van Velencenek, amikor a turisták többsége kivonult. Ilyenkor az egyik bar elott leülünk egy aperol spritz-re, séta stb.

Ezen kívül elmehetsz a kis szigetekre (Murano, Burano, Torcello) es Lido di Venezia-ra.

(és kóstold meg a spaghetti alle vongole-t is!)

2017. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Látom nem értetted meg a segítőkészségemet és a cinizmusomat. Megadtam neked annak az oldalnak a linkjét, amiből a legtöbb tudást kiszedheted, miközben pontosan tudtam, kérdésed színvonala alapján elég lett volna valami origós sz.rság is helyette.
2017. júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a személyes élményeket, és a linkek is nagyon szuperek! Pont ezt szerettem volna kérni! :)
2017. júl. 12. 15:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nekünk a szállás nem Velencében lesz, hanem északabbra, amit én is sajnálok, de így azért költséghatékonyabbra sikerült.
2017. júl. 12. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!