Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegróban, vagy Szerbiában...

Montenegróban, vagy Szerbiában olcsóbb a cigaretta?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyünk Montenegróba, azon belül Ulcinj-ba. Szerbiában érdemesebb cigarettát venni útközben, vagy Montenegróban olcsóbb?

2017. júl. 14. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Görögországban voltunk nyaralni, így Szerbiában tudtunk benzinkúton cigit venni.

Marlborot vettünk, 500-600ft./doboz, de voltak olcsóbbak is (palmall 450 körül stb)

2017. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Őszinte csodálatom a kérdésért, amibe belesűrítettél minden élettapasztalatot.

Ritkán látni ilyen velős összefoglalást arról, miért érdemes utazni!

Gratulálok!

2017. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es: Köszönöm a válaszod!

2-es: Őszintén csodálom a logikádat...Nem tudom az élettapasztalat, ugyan hogy jön ide, vagy a kérdéshez, másrészt senki sem írta, hogy azert érdemes utazni.

2017. júl. 14. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Nem baj,, ha nem köszönöd meg. Túlélem.

De tudod, mindig csípi a szememet amikor valaki az utazást cigarettavásárlássá egradálja. Olyan primitív dolog...

2017. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Tudod hol a legolcsóbb?

Ott, ahol nem gyújtasz rá.

Hidd el csak megkímélnéd a szervezeted a sok szeméttől.

Fiatalkoromban sajnos vagy 10 évig bagóztam, de semmi értelme nincs.

Akkor már inkább igyál..

2017. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
74%
Primitív az aki feltesz itt egy kérdést? Vajon te mennyire lehetsz életunt, ha ezzel töltöd az idodet, hogy azt keresed mibe köthetsz bele? Sajnálom az ilyen irigy embereket, nyilván te idén nyáron csak a gyakori kérdéseken jutsz el nyaralni képzeletben.... puszi
2017. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

2-es:

Nekem is csípi a szememet, amikor teljesen oda nem illő véleményt formál valaki, és annyira ráér, hogy érdemileg hasznos információval nem szolgáló kommenteket van ideje küldeni...Nem lett az utazás cigaretta vásárlássá degradálva, a kerdes egy konkrét dologra vonatkozott. Nem úti beszámoló volt, amiben a cigaretta árak játszottak főszerepet, pusztán a többi dologról, könnyen talalni információt a neten, míg erről nem. Primitív lenne, ha az ember tisztában szeretne lenni vele, hogy esetleg az egyik országban kétszer annyi-e egy termék ára, mint a másikban? A primitívség szerintem máshol kezdődik, nem is kell sokat olvasni, hogy észrevegyük...🙂

Ha például valaki feltesz egy kérdést, hogy a rendőr mennyire büntet gyorhajtásért, akkor az ő utazása a rendőrségről szól? 🙂


5:

Szerintem az alkohol jó pár családot tesz tönkre, nem csak magát azt, aki iszik, szóval semmivel sem jobb...és hangsúlyozom ismét, ha nem elég egyértelmű, a kérdés nem arról szólt, hogy "ugyan hol tudnék a legolcsóbban cigarettát venni?", hanem, hogy két adott ország közül hol olcsóbb...mert a primitív dohányos, ha már úgyis megveszi (még nyaraláson is...), akkor érdekelheti hol érdemes...

2017. júl. 14. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Montenegróban 1.50€nál kezdődnek a cigik és a marlboro 2.50€. A zacskós dohányok 5-10€ / kg, de csak piacokon lehet kapni.
2017. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!