Kezdőoldal » Utazás » Európa » Pozsonyban ismertek Kisvendégl...

Pozsonyban ismertek Kisvendéglőt vagy Éttermet, ahol már jártatok és finomat ettetek?

Figyelt kérdés

Nemsokára Pozsonyba utazok egyedül és lesz egy szabad délutánom. Szívesen beülnék valami kis tradicionális vendéglőbe, ahol a cseh, szlovák sört is megkóstolnám, bár nőként nem gyakran sörözők :).

Dehát Szlovákia nem a borairól híres:).



2017. júl. 15. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Heló!



Roxor BRGR & Beer.

2017. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Mi ide szoktunk járni:

[link]

Nagyon sokféle pia van, itt bőven tudsz kóstolgatni. És az ételek is finomak, én mindig pizzát szoktam enni, isteni finom pizzájuk van! (oké, tudom hogy ez nem szlovák kaja, de tényleg kiváló, évek óta nem ettem ilyen finomat sehol Olaszországon kívül)

2017. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, bar nem tudom, hogy lehet beleharapni abba a hamburger toronyba :D!

Pacsi!

2017. júl. 16. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyszer voltam, de jónak tűnt. Hagyományos szlovák kaják, finom, részben saját sörök.


[link]

2017. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt is tudom ajánlani. Hatalmas hely, de hangulatos belső. Ők is főleg szlovák kajákban utaznak, de házi sörük asszem nincs. Minden esetre ide szoktuk hordani a vendégeket és én szinte mindig pacallevest eszem.


[link]


Ez meg egy másik házi sörös hely (2 éttermük is van a városban) mindkettő elég nagy hodály, de a tripadvisor szerint az egyik legjobb. Itt a grillezett sertésbordát (rebierka) ajánlanám.


[link]

2017. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!