Kezdőoldal » Utazás » Európa » Menjek Ausztriába egy hónapra...

Menjek Ausztriába egy hónapra vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Teljesen kilátástalan helyzetben vagyok. Vagyis számomra az.

Tizennyolc éves vagyok, most érettségiztem.Elég jó pontot elértem, de nem mentem sehova ugyanis minden álmom, hogy egy Okj-s képzés után kimenjek Ausztriába. Szeretem a német nyelvet, Ausztria pedig, mint ország vonz. Párom is így van vele, de ő csak évek múlva akarna kijönni.Nekem most van egy lehetőségem, hogy kimehessek Ausztria és Szlovénia határához egy osztrák kisvárosba 1420 Eu+ingyen kaja+szallas. Csak Augusztusra. Egy hónap. Az odaút 1047 km. Régen még 13 evesen voltam kolis de nem birtam a sok idegen közt. Ott lesz egy barátnőm, ő ajánlott az állást. Párom, addig itthon marad. Egy hónap nélküle, a családom nélkül. Egy idegen országba, bizonytalan nyelvtudással. Ha hazajövök, lesz pénzem, tapasztalatom, javul a nyelvtudásom. Hogyan döntenétek?


2017. júl. 19. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Eredj ha tudsz..

[link]

2017. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitol vagy igy berezelve...egy honap nem a vilag vege,a lehetoseg meg nem szokott csak ugy bekopogtatni az ajton....
2017. júl. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyedben ki nem hagynám :D 1 hónap olyan hamar elmegy hogy észre sem venni. A nyelvtudásod meg csak fejlődne,nem beszélve arról hogy pénzt is jól kapnál. Gondolj bele itthon elmész egy nyelviskolába pl és fizethetsz hogy megtanuld a nyelvet. Most itt az alkalom, hogy a nyelvet is megtanuld, pénzt is keress és még egy kicsit világot is láss.
2017. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Siman en kimentem 2 hetre becsbe, egyedul flangaltam, bar van ismeros aki segitett kicsit, nala laktam, de tok egyedul siman feltalaltam magam. Ne jogy elhalaszd utana rendesen banni fogod.
2017. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!