Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csütörtökön utazunk Bibionéba!...

Renbaba kérdése:

Csütörtökön utazunk Bibionéba! Vásárlási lehetőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csütörtökön utazunk Bibionéba, nem sokra csak 4 napra sajnos! Érdeklődni szeretnék, hogy a főutca milyen? Milyen vásárlási lehetőségek vannak ott?

Előre is köszönöm a válaszokat!

További szép napot kívánok!


2017. aug. 1. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Azzal jársz a legjobban, ha fogod a google térkép alkalmazást, begépeled, hogy Bibione, majd rádobod azt a két lábú két kezű sárga kis emberkét a főutcára.

Innentől csak nyomkodni kell a kis ujjacskkáddal, és ezzel végigsétál az emberke az utcán, te meg nézelődsz. Jobbra is, balra is.

Neked is szép napot.

2017. aug. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Egy igazi turistagettó főutcája szerinted hogy nézhet ki meg mik ott a lehetősgek?!

Gyakorlatilag bazár/butik/bolt/étterem/pizzéria/ egymas hegyen hatan minden mennyisegben!

2017. aug. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A heti piacot pont kihagyjátok, pedig ott minden lenne.

Ajánlom az 1 Eurós üzleteket, ahol a sok bóvli között igazi "kincseket" is lehet találni néha.

2017. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Megtettem, de valószínűleg szezonon kívül lehetett a Google-nak az a helyszíni felvétele! Köszönöm azért a segítségedet! :)

2017. aug. 1. 16:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Marcello! Köszönöm szépen! :)
2017. aug. 1. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem tudtam, hogy a gumikacsa és gumimatrac kínálatra vagy kíváncsi.
2017. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem arra voltam kiváncsi! :) Amire kiváncsi voltam már megtudtam! Epítő jellegű segítségedet pedig köszönöm! További kellemes nyarat kívánok! :)
2017. aug. 1. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!