Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van aki imádja a tengert és a...

Van aki imádja a tengert és a mediterrán országokat?

Figyelt kérdés

1 évig éltem Olaszországban, valamint többször voltam Görög, Horvát, Spanyolországban.

Annyira megszerettem ezeket az országokat, hogy ha többet nem mehetnék, ugy erzem nagy űr lenne az életemben.

Élni is tudnék ezeken a helyeken, de sajnos pont ezekben az országokban a legnagyobb a munkanélküliség.

Az 1 hetes nyaralások pedig villámgyorsan eltelnek :(.



2017. aug. 1. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok!:) Eleve a repülés és az utazás az életem és a mediterrán,meleg országokat részesítem előnyben. Folyton csak erre gondolok és azt várom, hogy mikor megyek megint.:(
2017. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veterán vas ***** válasza:

Nekem eddig a görög és az olasz tengerpart jött össze.

Ahogy írod, imádni való a nagy víz, a meleg, a sós szél, a szieszta... ;)


(miután nyaralni voltam, a munkanélküliség és a szociális helyzet nem hozott lázba)

2017. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én 4 évesen voltam először Horvátországban, azóta 5-6 x ugyanazon a helyen, mert a családunknak van ott nyaralója.

Imádom: 35 fokos hőség, 20 fokos víz, esti kirakodóvásár a városban, a sós víz, és fenyőgyanta illatának fúziója--->ISTENI.

El tudnék viselni minen nyáron 2 hetet a Horvát tengerparton, de nem ott, ahol mi szoktunk lenni, mert az egy kis sziget és bár nagyon szép, kéne egy kis változatosság:S

2017. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is imádom, igaz csak az adrián voltam 5 helyen, mindegyik tetszett, nekem 1 hét elég volt, bőven kipihentem és kinézelődöm magam, igaz nagyon tetszik mind az adria, mind a földközi tenger, amit szeretnék(ha lenne pénz+lehetőség) körbeutazni a térséget. Sokat nézegetem a street wievvel a térséget, ennyiből jó, hogy bármikor virtuálisan ott lehetek bárhol, nézelődhetek.
2017. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket !

En is ugy vagyok vele hogy elbűvöl a tenger es a tenger sós illata, a fenyőgyanta illata és a kabocák zizegese is......ez annyira mediterrán. Persze ezen kívül van még rengeteg érdekes dolog, felfedezni való.

Ez az amit a Google map nem ad vissza, persze az is jó hogy otthon az íróasztal mellől lehet szörfözni bármely utcán.

2017. aug. 2. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!