Kezdőoldal » Utazás » Európa » Marseille vagy Napoly a...

Marseille vagy Napoly a veszelyesebb varos?

Figyelt kérdés
Rosszakat hallottam errol a ket varosrol pedig nekem nagyon tetszik mind a ketto. Melyik a veszelyesebb?

2017. aug. 15. 04:23
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Aki Marseiile-ben tartózkodik, Nápoly teljesen veszélytelen.

...és fordítva.

.

Még a kis falvak is lehetnek veszélyesek, ha rosszkor rossz helyen tartózkodik valaki.

(Idegen létére helyiek kocsmai vitájába szól bele.)

Még idegennek sem kell lennie, hiszen az "alvég-felvég" szembenállás ma is működik.

2017. aug. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Nápolyban már voltam, azt "túl lehetett élni", (max. a zsebtolvajok kirabolnak.)

Majd mindjárt írják páran, hogy ők Marseilleben is jártak és teljesen biztonságos.


Azért olvassad el ezt:

[link]

2017. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Mindkettőben jártam, egyikben sem ért semmi kár. Szépségesek.
2017. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Marseille-ben jártam, hát, elég biztonságos, nem ért semmi kár, sem rossz élmény. Nápolyról azért nem csak jót hallottam, zsebtolvajok meg minden. De gyönyörű szép, érdemes meglátogatni, én is jövőre oda készülök nyaralni.
2017. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
2 nap múlva megyek Nápolyba, ha hazajöttem nyilatkozom :)
2017. aug. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Budapest -vagy akármelyik magyar nagyváros- biztonságos(ak)-e?

Melyik részük, melyik napszakban?

2017. aug. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok:

Nápolyról...

Nekem semmi rossz tapasztalatom nem volt, pár helyen vannak migránsok, azon kívül sehol nem tapasztaltam semmi rosszat, pedig a hotelünk külvárosi részen volt.

Nekünk nagyon bejött :) És a környékén rengeteg látnivaló van: Pompei, Vezúv, Sorrento, Capri, Ischia

2017. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!