Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért olvasom mindenhol hogy...

Miért olvasom mindenhol hogy Románia beelőzte Magyarországot?

Figyelt kérdés
Most jövök onnan, és az én szememnek még mindig nagyon elmaradott volt, pedig a legnyugatibb részén jártunk.
2017. aug. 20. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a makrogazdasági mutatók és a lakosság jóléte nem feltétlen függnek össze egymással.
2017. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Gazdasági szempontból jobb helyzetben vannak. Hosszabb távon ez az életszínvonalon is meg fog látszani. Jó a székelyföldi cigányputrikba ez nem valószínű hogy belátható időn belül odaér, de a többi helyen egy 5 év múlva tapasztalható lesz az előrelépés.
2017. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
24%

"Székelyföldi cigányputri"- Igazán kedves! Milyen provokatív és gusztustalan válasz! Jelentem. Főleg mivel a megye legkisebb városában is négy "szupermarket" található. Én is úgy gondolom, hogy Magyarország vezet, de a fenti valász több a soknál!

U.I. Én is 14 éves " cigánygyerek" vagyok, ezek szerint.

2017. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
44%
Mármint, ha jól értelmeztem, mivel nekem úgy tűnik, hogy, a "cigányputri" kifejezzéssel nem a valódi cigányokra gondoltál.
2017. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ezt a koszfeszket mar mindenki beelozte miert pont a Romanok ne.
2017. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Akkor, két adat, hogy ne a levegőbe beszéljünk. 2016-os GDP vásárlóerő alapján egy főre

Magyarország: 27482 $

Románia: 22348 $

Remélem, segítettem.

2017. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
#6-os, nem ertetted meg, amit az elso mondott.
2017. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
"Székelyföldi cigányputri" kifejezéssel én sem értek egyet, mert nem gondolom hogy Károly herceg egy cigányputriban vásárolt volna telket. Székelyföld az ember és a természet összhangjának a tökéletes megtestesülése. Ami pedig a többi választ illeti, én nem az élet színvonalra gondoltam feltétlen, hanem az infrastruktúrára.Jártam egy román kórházban, és a mieink is úgy szarok ahogy vannak, de Romániában még ennél is borzalmasabb körülményeket láttam. Vagy az utak, pedig a magyarországi utak minősége is katasztrofális.... stb.
2017. aug. 20. 16:19
 9/11 anonim ***** válasza:
A videki Romania messze elmarad meg mindig Magyarorszagtol, azonban a legnagyobb varosokban a fejlodes szerintem nagyobb, mint magyarorszagi megfeleloikben (peldaul a masodik ket legjelentosebb varosnal oriasi elonyben van a roman oldal).
2017. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kolozsvárra és Debrecenre gondolsz?
2017. aug. 21. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!