Kezdőoldal » Utazás » Európa » Télen két kisgyerekkel hova?...

Nemfelejtem6 kérdése:

Télen két kisgyerekkel hova? Repülővel átszállás nélkül tengerhez, ahol viszonylag meleg van. Gyerekek: 1 és 3 éves

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sok hely lehet, de legfőképpen az első szempont,hogy mennyit szánnál rá kb.
2017. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kanári szigetek? Gran Canaria-ra van közvetlen RyanAir járat Budapestről.
2017. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Málta, Ciprus, Tel Aviv és ezektől délebbre. Wizz airnek vannak az említett helyekre közvetlen járatai. Illetve spanyolország híres szigetei, seychell (bocsánat szerintem nem jól írtam,) de ez az úticél picit drágább, de kinek mi.
2017. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyiptom.Januárban nagyon olcsó! Ciprus novemberig jó csak.
2017. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#3 : Seychelles lesz az, de oda nincs közvetlen járat, csak átszállással.

Mondjuk ha már az indiai óceáni régió, akkor Mauritius olcsóbb, Réunion meg Európa. De ide is hosszú az út, és megintcsak nincs közvetlen járat Budapestről.


Én is a Kanárit javaslom, télen fürdésre ugyan nem feltétlenül alkalmas, pláne kisgyerekekkel, viszont kellemes tavaszi idő van ha épp süt a nap.


Izrael, Egyiptom szintén kellemes hőmérsékletű ilyenkor, bár Egyiptomot nem javasolnám ilyen pici gyerekekkel, már csak a higiéniàs viszonyok miatt sem.


Ciprus valóban hűvös télen, pláne az utóbbi években, eléggé le tudott esni a hőmérséklet.

2017. aug. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut pénztárca függö.


Sajna itt a közelben télen meleg tengerpart nincsen. Se kanári szigetek se más europai ország nem alkalmas tengerben pancsolásra. Ès pulcsi is kell azért. Egyiptom is elég hideg télen, azért fürdös nyaralásra oda sem mennék télen. Most meg föképp nem kisgyerekkel.


Amit ajánlani tudok ilyen kisgyerekkel az Maldív szigetek és a Karib térség. Maldív szigeteken semmi nincsen, így a gyerekeket nem kell rángatni kirándulásokra, de az egész nyaralás egy nagy homokozó, és a gyerekek föleg ebben a korban imádják.

Pl Dominkai köztársaság viszont árban sokkal olcsobb, és iszonyat jó szállodák vannak, amiben minden a gyerekekért van. J´atszótér, medence, animáció, gyerekmegörzés.(pl gyerek alszik a babakocsiba és addig betolod a gyerekmegörzöbe), te meg mész fürödni vagy masziroztatni.(de legtöbb helyen van babas nappali alvószoba is)...


Àtszállástol ne félj, én szeretem, mert a gyerekeknek egy hosszú útnál van egy kis mozgás terük, és végre kiszállhatnak...

2017. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, végignézem őket. Elsősorban Európára gondoltam, a hosszú tengerentúli úttól egy kicsit tartok a gyerekek miatt.
2017. aug. 23. 11:11
 8/14 anonim válasza:
83%

Nyilván délafrikába. Kisgyerekkel meg sehova. Minek? A gyerek ott is baj, emlékezni meg nem fog rá... Szemszögükből teljesen felesleges, többet ér ha otthon a család körül veszi esténként. Másrészről itthon, kis hazánkban is van lehetőség... Meleg mostmár nalunk is van nyáron... Az meg már csak hab a tortán, hogy még olcsóbban is kijön.... Nyáron kell menni.

Mundjuk lehet télen is. De gyerekkel abszolút felesleges...

2017. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1 évessel még valóban felesleges Dél Afrika is, viszont a 3 évesem imádta, azóta is emlegeti. Sőt Szváziföldre is átmentünk, semmi baj nem volt.

Mondjuk ami Magyarországon tél, az ott nyár, ergo pl a Kruger park elég maláriaveszélyes terület, szóval ekkor nem mennék azért.


Nyaralóterületnek pl Mauritius nem drága különösebben, kb magyar vidéki városoknak megfelelő árakkal. December-január mondjuk főszezon, és ciklonidőszak, úgyhogy ebben az időben inkább érdemes mondjuk Martinique-ra vagy Dominikára menni. Guadeloupe-ot nem igazán ajánlom a közbiztonság miatt.


A legtöbb hotelben a 3 éves már leadható a Kids Clubban, úgyhogy csak az 1 évessel kell foglalkozni. Ő meg jól elvan a parton a homokban.


Az én lányom 6 hónapos volt amikor először volt Mauritiuson és azt is élvezte nagyon

2017. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én a fertőző betegségek és ajánlott/kötelező védőoltások miatt a picik miatt kizárólag Európát ajánlom. A vizeket ilyen kicsikkel az észak-olasz partokon szokták szeretni, többszáz méteren befelé csak térdig ér, homokos az aljzat. A víz mondjuk nem túl tiszta. Keresési ajánlat "gyerekbarát olasz strand"

A francia Riviérát mondanám még, de ott sosem voltam. Görög és spanyol vidékek biztonsági szempontok miatt most nem... :(

2017. aug. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!