Kezdőoldal » Utazás » Európa » Róma vagy Barcelona?

Róma vagy Barcelona?

Figyelt kérdés
sokszor jartam mar olaszorszagban,spanyolorszagban meg sosem. Imadom olaszorszagot,Romaban meg sosem jartam viszont Barcelonara is kivancsi vagyok. Vacilalok,hogy Romat vagy Barcelonat valasszam uti celkent. Irnato velemenyeket mindket varosrol ?koszi
2017. szept. 22. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Húúúú.Mind kettő szép lehet... *-*

Én sem tudnék dönteni... :D

2017. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Barcelonában már voltam, így én Romát választanám :)

De ha te már sokat jártál Olaszországban, akkor talán most jó lenne egyszer Spanyolország.

2017. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barcelonát választanám.
2017. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz rosszul dönteni :)

Róma: ókori emlékek, Vatikán, templomok, reneszánsz, barokk

Barcelona: Gaudi minden mennyiségben, Picasso, Miró


Mindkét városban jó lenni, igazán kellemes mindkét város atmoszférája. Remek éttermek vannak. Barcelonában a Ramblákra lehet kiülni, Rómában a Trasteverén ugyanez.

Így ősszel jó eséllyel fogsz ki szép időt mindkét helyen.

2017. szept. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Barcelonában jobban éreztem magam. Bár mostanában elég "forró" ott a helyzet.
2017. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Rómában és Barcelonában is eltöltöttem már 1-1 napot.


Barcelonába vissza mennék még egyszer. Természetesen Róma is gyönyörű volt, de úgy éreztem elég volt egy nap Rómában.


Ha Barcelonába mentek ajánlom a Hop on Hop off buszokat. Megáll az összes nevezetességnél és akkor szállsz le amikor akarsz és 10 percenként jön egy új busz, ha indulnál tovább! :)


Rómában pedig gyalog végig lehet nézni a látnivalókat!


Mindkét hely gyönyörű, de én Barcelonára voksolnék! :)

2017. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!