Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba van olyan alkalmazás...

Frank1997ize kérdése:

Londonba van olyan alkalmazás telefonra mint Budapesten a BKK Futár?

Figyelt kérdés
Az a helyzet nem sokára el fogok költözni és nem szeretnék nagyon eltévedni olyan könnyen odaszeretnék jutni mindenhova mint itt Budapesten a BKK Futárral kiírja merre menjek mire szálljak át szal értitek.

2017. okt. 7. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

london tomegkozlekedes szempontbol a vilag legborzalmasabb varosa

budapest es london osszehasonlitva olyan mintha balatonkeneset hasonlitanam ossze new yorkkal

egy applikacio itt nagyon keves lesz

erre keszulgess

2017. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


app (is)

2017. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
London közlekedèsileg borzalmas? Hol elsz te barom? Olyan szinten egyszerű a rendszer, jòl kièpìtett, hogy csak a totál hülyèk nem èrtik, igazodnak ki rajta.
2017. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ezt szoktam kint használni

[link]

2017. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy Róma a legrosszabb tömegközlekedési szempontból
2017. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Londonban a földalatti rendszer nagyon jó, csak borzasztó zsúfolt, a buszok viszont nagyon kaotikusan járnak és lassúak. Van valami pestihez hasonló rendszer, ami a megállóban kijelzi mikor jön a következő busz, de telefonos app nincs hozzá.
2017. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Google mapst használok, alapból rajta volt a telómon. Még sose hagyott cserbe.
2017. okt. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat :D
2017. okt. 15. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!