Kezdőoldal » Utazás » Európa » Záhonyi lakosoknak megoldható...

Záhonyi lakosoknak megoldható az, hogy Csapon intézzék a bevásárlásukat, csak azt vegyenek Záhonyban amit tilos átvinni a határon (pl. nyers hús és tejtermék ha jól tudom)?

Figyelt kérdés

Tehát, ha vennék egy lakást Záhonyban akkor megoldható lenne, hogy pár naponta átmenjek a vonattal Csapra egy nagy gurulós bőrönddel, azt televásároljam a Lilla ABC-ben és haza hozzam az árut saját felhasználásra?


Ha jól tudom, csak kereskedelmi mennyiségű árút tilos behozni, valamint nyers húst és tejterméket.


Azt hiszem fejenként 2 doboz cigit lehet behozni meg 1 liter vodkát, ezt milyen gyakran lehet megismételni? Pl. ha egy nap kétszer is átmegyek akkor hozhatok lehet egy nap 4 doboz cigi és 2 üveg vodka is a nyereségem, vagy naponta csak egyszer lehet ilyet csinálni?



2017. okt. 26. 15:43
 1/2 A kérdező kommentje:
kétszer is átmegyek akkor lehet* egy nap
2017. okt. 26. 15:45
 2/2 anonim ***** válasza:
24 órába csak egyszer vihetsz cigit meg vodkát szerintem
2017. okt. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!