Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki segítene? Normális ez...

Valaki segítene? Normális ez a hollandoknál?

Figyelt kérdés

Egy holland ismerősömnél vagyok és olyan mintha teljesen meg lenne zakkanva, kicsit tartok tőle bár szívesen jöttem ide.

Egy teljesen tiszta lakásban él, de egész nap indiai szektás videokat nézeget, mindenféle furcsa fűszereket meg tisztálkodószereket használ. Furcsa dolgokat eszik meg füstölőket gyújtogat (nem füveset) tele van a lakása mindenféle furcsasággal, kis szobrokkal, kövekkel, és úgy viselkedik mint egy megszállott, de egyébként ha együttműködsz vele (kommunikálsz) akkor barátságos és segítőkész.

Most én azt szeretném kérdezni, hogy egy őrülttel van-e dolgom, vagy a hollandok az indiai gyarmatok stb miatt tényleg alapból ilyen ütődöttek? És ezt nem rosszként mondom csak érdekel. Mert nem akarom h mondjuk valami drogot tegyen a kajámba és megerőszakoljon éjjel, vagy megmérgezzen vagy bármi, ezért tudnom kéne, hogy hogy van ez a hollandoknál.


Akkor itt ez a normális?

És nem, mielőtt bárki ezzel jönne, mióta itt vagyok egyszer nem szívott füvet. Nem szedett be semmit, stb.


2017. okt. 26. 18:07
 1/8 anonim válasza:
69%
Most miért lenne baj ha megerőszakolna?
2017. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hobbija. Miért baj ez?
2017. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem holland szokás, csak a te ismerősöd ilyen. Nem vagyunk egyformák, ő neki ez a hobbija.
2017. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod neki előírni, hogy mit csináljon a saját lakásában??

Ha nem tetszik, akkor el lehet menni az ingyen lakásból egy hotelbe...

2017. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarom h mondjuk valami drogot tegyen a kajámba és megerőszakoljon éjjel, "


Ne reménykedjél.

Biztosan van ízlése.

2017. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, biztos felvett valami hindu vagy buddhista vallást. Esetleg kérdezz rá óvatosan... Ezek békés vallások, nem fog bántani. Amúgy valószínűleg tényleg megszállott, de van ilyen.
2017. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor mekkorát fogsz csak nézni, ha meglátod, hogy a kirakatban lányok vannak...
2017. okt. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te magadtól vagy ilyen ostoba?!
2017. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!