Kezdőoldal » Utazás » Európa » 3 napra Londonba megéri...

3 napra Londonba megéri feladott poggyászt venni a Wizz Air-rel, és abban konzerveket, kenyeret vinni? Hallottuk, hogy Angliában nagyon drágák az árak? Vinnénk löncshúst, vagdalthúst, májkrémet és tartós kenyeret.

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 23:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

Ha meg zárás előtt fél- 1 órával mész akkor a napi leárazott termékeket fillérekért megveszed.



ez igaz

el is felejtettem

ha a Sainsburybe mesz zaras elott 1- fel oraval 50 pennyiert kapsz vacsorat

en mindig igy csinaltam

2017. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
Sokkal többe kerül a feladott poggyász, mint amit a kaján megspórolhattok.:-) Szinte minden sarkon van Tesco Express vagy Sainsbury, tök jó előrecsomagolt kész kajákkal, de 3 napig szendvicsen is ki lehet bírni. Mindegyikben fizethettek kártyával, ami jobban megéri, mint a pénzváltás, mert a bank középárfolyamon számol, a legtöbbnél pedig ingyenes a kártyás vásárlás. Piacokon is lehet olcsón enni, pl. a Borough Marketen. Eszembe se jutna kaját cipelni magammal.
2017. nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%
Unokatesóm kint él Angliában. Azt mondja az olyanok mint a szesz, meg a cigi drágák, de az élelmiszerek teljesen elfogadható árban vannak.
2017. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

"Sokkal többe kerül a feladott poggyász,"

Így van: a feladott poggyász minimális díja 16 euró, azaz 5 ezer ft, járatonként. Ez oda-vissza plusz 10 ezer ft lenne - ennyiből azért bőven lehet kaját venni :-)

És igen, sok élelmiszerboltban tudsz kártyával vásárolni.

2017. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
41%
Maradjatok itthon.
2017. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, hol hallottátok, hogy magasak az árak, de nem igaz. Pont olyan árban van minden kaja, mint Magyarországon. Valami még olcsóbb is. Teljesen fölösleges otthonról kaját vinni. Ha otthon megveszed a kaját, az is ugye pénzbe kerül, aztán még a feladott poggyász ára is kb. 20-30 font körül van, ha ezt összeadod, annyiból már meg is lenne kint a 3 napi kaja akár gyorsétteremben is.
2017. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%

Középkor, komolyan... A feladott poggyász árából étteremben ehettek Londonban. A kaja nem drága és vannak érdekes dolgok, ahogy mások is írták. Az utazáshoz hozzátartozik, hogy megkóstoljuk a helyi ízeket.

Egyszer életemben vittem nyaralásra löncshúst, az is vagy 20 éve volt. Egyet felbontottunk, megsütöttük és úgy dobtuk ki. A másikat bontatlanul, hogy ne kelljen hazacipelni. Nem vagyok finnyás, de ehetetlen volt. Sehova nem viszek kaját, max. az utazás napjára, de gyakran az is felesleges.

2017. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
62%
Ez kb olyan, mint amikor a tengerpartra kijut a family, fotózgatják magukat jobbra-balra, közben eszik a konzerv májkrémet, meg az itthoni kajákat. Most komolyan? 3 napra mentek, 10 ezer a feladott poggyász, abból én spexie
2017. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
*speciel kihoznám a három napi kaját, és még cipekednem se kéne
2017. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit terveztek csinálni Londonban? Mert ha a kajára nincs pénzetek, akkor hogy lesz pénz tömegközlekedésre, belépőkre?
2017. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!