Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba melót hírdettek....

Görögországba melót hírdettek. Táncolni. Sexmentes. Ezt írják.3 hetet kell kint lenni minimum a bár tulaja fizeti a jegyed ha nincs pénzed és a fizudból levonja!?!

Figyelt kérdés

azt írja: napi 60 euró (16.325.-)+amit kapsz még mellékesnek.

munkaidő: 23.-5óráig

heit 5-6 alkalommal.

szállás part mellett: napi 5 euróért: (1360.-)

Szerintetek kanyu?????

Valaki nem hallott még erről?

Cserháti Gergő "hírdeti"


2010. jún. 2. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Biztos nagyom megéri, meg 60 eurót adnak neked a semmiért is. Ébredj fele meseországból.
2010. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz, ugye? Ahány lány kijár külföldre "táncosnak" meg "modellnek", azokról mindig tudjuk, hogy valójában mit is csinálnak. Ennél már csak a "szexmentes munka csinos lánynak masszázsszalonban" lenne viccesebb :)
2010. jún. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

KaNYu hahaha


amúgy igazuk van az előttem szólóknak, azért hirdetik így, mert prostikat keresni újsághirdetésen keresztül törvénytelen, így aztán körülírják ügyesen.......de általában mindenki tudja, hogy miről van szó.

Egyébként is ha még annyira szexmentes is lenne, egy éjszakai bárban táncolni pénzért....hááát.....tényleg nem értesz semmi máshoz ? :O

2010. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ez pár napig így is lenne... aztán ha már teljesen beleszoktál, előállnának, hogy mondjuk napi még 60 euróért bevállalhatnál kicsit többet is. Lesz pénzed, kérdés hogy után hogy nézel tükörbe?

Olyan nincs, hogy csak táncolsz, és senki nem ér(het) hozzád, biztos van bugyipénz, akármennyit fizetnének, én ezt sem tartom többre, mintha kiállna valaki a sarokra.

2010. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van időd , olvasd el ezeket. Én kérdeztem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem napi 60 euro nem sok pénz,szóval nem kamu.Hívd fel,majd meglátod mivan.
2010. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!