Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik helyet ajánljátok...

Melyik helyet ajánljátok Horvátországban?

Figyelt kérdés

Az idén újra Horvátországba mennénk nyaralni. Ami fontos, szép tengerpart, fürdési lehetőség kristálytiszta vízzel. Éjszaka legyen nyüzsis, legyenek látnivalók, de a fő szempont a fürdés. Rovinj és Zadarhoz hasonló hangulatúak érdekelnének, Budapesttől max. 9 órás útra legyen autóval, de közelebb van, az se baj.


Köszönöm!


2018. jan. 17. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Vír szigetét javaslom mindenképpen. Nagy nyüzsi csak a központban van, rengeteg a néptelen, kihalt strand, a víz szép tiszta, és az árak is barátságosak. Ráadásul ha nem akarsz szállásért fizetni, bárhol lehet kempingezni, senki nem fog károgni miatta.
2018. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, megvolt! :) életemben ott voltam először tengernél kb. 5 éve! :) hasonló jöhet!
2018. jan. 17. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Split
2018. jan. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
1%
Ha a vir sziget megvolt akkor javaslom a pag szigetet!Nem fogsz benne csalodni!
2018. jan. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi tavaly Brac szigeten voltunk, idén Hvar szigetre megyünk.
2018. jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem Cres, Rab és Murter is tetszett, ha már szigetek... Talán Cres volt a legjobb. De én már ezerszer bejártam a horvát tengerpartot, meg is untam...
2018. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Pula,Rijeka-bár ez utóbbi inkább kikötő város,de közel van Opatika,Crikvenica ott szép a tengerpart
2018. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Trogir ?
2018. jan. 24. 09:57
 9/10 anonim válasza:
Trogirról nincs tapasztalatom.Állítólag szép hely.Egyszer Trogir mellett nyaraltunk egy kis nyaralóhelyen,Marina a neve,már Split is látszott a távolból.De TRogirba sajnos nem jutottunk át.
2018. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 D. Brasco ***** válasza:
0%
Trogirba lehet hogy van nyüzsi,cserébe a víz egy retek illetve nyugalmad egy percre sem lesz a varos mellett talalhato repter miatt,a folyamatosan fel meg leszallo gepektol!
2018. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!