Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Novalja...

Mi a véleményetek Novalja településről? (Pag)

Figyelt kérdés
Maga a település érdekel. Szeretünk az esti órákban sétàlni az árusok között. Város mennyire szép? Látnivalók. Vannak? Vagy érdemesebb Pag városba menni? Köszi
2018. jan. 20. 17:32
 1/4 D. Brasco ***** válasza:

Novalja ahigy a neve is mutatja az igazi legALJA!Es most viccen kivül!Egy igazi pukkanat bulizni vágyó fiatalok ezreivel!Amolyan tini táborhely!A helyedben messze elkerulnem!A kozeli zrice party beach-ez indulo drogos reszeg alpári csürhe gyűjtőhelye!

Latnivalo meg semmi nincsen!

Pag falucska meg maga az igazi hamisitatlan turistagettó!Annyi millioszor szebb hely van ezen a szigeten az altalad felsorolt két helynél!Novalja meg pag frankón az a hely ahonnan menekülni kell,es a megölő ellenségemnek sem ajanlanam!

2018. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ajánlanál mást? Nem muszáj pagon, ha tudsz jobbat jöhet! Rovinj,zadar,vir,pula már megvolt. Dubrovnikot néztem még esetleg.
2018. jan. 21. 01:18
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
En a pag szigetet kifejezetten ajanlom mert nagyon szep es jo hely!En csak ezt a ket falut nem ajanlom!
2018. jan. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azert gondoltam ezekre, mert ez a ket legnagYobb telepules a szigeten es mi szeretunk estenkent kimenni setalgatni az arusok kozott az ovarosban a parton stb. Viszont a tobbi telepulesnek nem tudom hogy erre mennyire van lehetoseg. Szeretjuk a nyuzsit.
2018. jan. 21. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!