Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olasz tengerpartra szeretnenk...

Olasz tengerpartra szeretnenk menni, melyik reszet ajanlanak azok akik voltak mar ott? Melyik varos lenne megfelelo?

Figyelt kérdés
Mindenkeppen homomks reszt szeretnenk, es lassan melyulot.
2018. febr. 1. 16:14
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
Akkor a keleti parton az eszaki rész kell nektek!most hogy melyik város......igazabol nezz szet a google képei között aztan valaszd ki a szamodra legszimpatikusabb turistagettót!Nagyon nem kell vacilálnod....ha egyet láttál tulajdonképpen láttad az ősszeset......
2018. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Calabria tartomány, bármelyik város. Fehér homokos tengerpart, lassan mélyül, kevés turista, meseszép, sziklára épült kis települések. Egy dologra figyelj: mostanában tele van fekanm
2018. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem Olaszországot.

De tavaly Szlovéniából átugrottunk vásárolni, az összes parkoló tele volt nyomorult kéregető fekete migránsokkal, a kocsit sem mertem ott hagyni, menekültem.

Amíg nem tudják kipucolni ezeket, én nem megyek oda..

2018. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
horvátba is ez a helyzet? vagy ott nincsenek?
2018. febr. 1. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Horvátországban és Szlovéniában tiszta a terep.
2018. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D. Brasco ***** válasza:
Az olaszoknal sincs gond...kicsit túl lett ez dramatizálva....
2018. febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!