Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha külföldre megyek, pl....

Ha külföldre megyek, pl. Angliába, akkor a Nokia telekomos feltöltőkártyás telefonomat hogyan tudom használni? Tudom használni ottani hívásokra? És kb. mennyibe fog fájni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 2. 14:09
 1/9 anonim válasza:
100%
Veszel kint telefonkártyát, feltöltöd, és használod a kártyafüggetlen telefonodban. Tudsz venni a Tescoban kártyát. Én is így csináltam, amíg kint voltam.
2018. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
be kell menni a telekomhoz és megmondani ,hogy roamingot szeretnél hogyan kell .(ez csak azért kell ,hogy a hálozathoz csatlakozzon a telefon ,amugy meg nincs már roamong díj :) Nekem elöfizus a kártyám igy automatikusan csatlakozik itteni hálózathoz egyedül a netnél kell plusz roamig opciot kapcsolnom .
2018. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasznalni fogd tudni. Szerintem ugyanannyiba kellene keruljon angol telefonszamokat hivni, mint amennyibe most kerul Magyarorszagrol.
2018. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én nem akarok ottani kártyát, sim kértyát mittomén evnni, hanem ahohgy leszállok rögtön telefonálnom kell


nekem régen sose sikerült ez a roaming 5-10 évvel ezelött


és nem világos, hogy annyit fizetek mint eg yottani angol ha angolt hív, vagy mint egy hazai tarifa Angliába

2018. febr. 2. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
2#-es vagyok . Nekem ugyan két kártyám van itt kint . A kinti számot drágábban hivod mint az otthoni díjszabásokban a más hálozatokat. Viszont ugy tudom roamingnál (ahhoz ,hogy itt is csatlakozzon a telefon hálózatra a központban kell beállítsanak valamit ) ezt náluk tudod csak megtenni.Mivel a roaming díjakat eltörölték igy az otthoni hálózatokat ugyanazon az áron hívod mint otthon . De a weboldalukon mindennek utána tudsz nézni pontosabban .
2018. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mármint a magyarországi szolgáltatónál kell beállítani?
2018. febr. 3. 11:31
 7/9 anonim válasza:
Libra telefonkártya kapható kint a Tescoban. Azzal a legolcsóbb telefonálni.
2018. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lebara-nak írják.
2018. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen otthon kell a szolgáltatóhoz bemenni .
2018. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!