Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek a legszebb német...

Melyek a legszebb német nagyvárosok? Melyek szenvedték a legkisebb kárt a világháború során vagy melyeket állították a legszebben helyre?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 16:33
 1/6 anonim válasza:
24%

A legszebb számomra Bécs és az is marad. Nagy álmom ott élni.

Úgy tudom nem szenvedett nagy kárt.

2018. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
És Bécs német?
2018. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
48%
Bocs
2018. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Köln
2018. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Igen a német nagyvárosokat szó szerint porrá bombázták. Sokan csak drezdárol tudják ezt, de végül is minden nagyváorssal ezt tették a háború után. Ès a porrá bombázás pont ezt is jelentette, a házaknak néhol a falai megmaradtak, de az is csak néhol...


De minden nagyvárosnak van valami bája, és próbálták a régi dolgokat is vissza építeni.

Pl Frankfurt lenyügözi azt aki még nem látott felhökarcolókat. Nümbergnek is nagyon szép a belvárosi része. Engem Köln annyira nam nyügözött le. Berlin sem túl szép de ott rengeteg mindent lehet csinálni.

2018. febr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Bajorország:nyilván München. Würzburg.

Thüringia: Erfurt,Jena, Drezda

Aztán ott van még a legjobbak között Potsdam. Berlin, Hamburg,Köln,Dortmund.


Nekem Stuttgart nem jött be olyan mint egy véget nem érő építkezés

2018. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!