Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a tapasztalotok Montenegrór...

Mi a tapasztalotok Montenegróról (Kotor-öböl)?

Figyelt kérdés
Kérek élménybeszámolokat, tippeket.
2010. jún. 8. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szép eléggé :)

De bocs, nem tudok miről írni, mert nem írtál konkrét érdeklődési témát! =)

2010. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a strand milyen, az emberek a környéken, milyen nyelvet beszélnek, a szállók, szórakozási lehetőség.

szal bármi :)

2010. jún. 10. 07:48
 3/4 anonim válasza:

A Strand nagyrészt kavicsos, vagy köves, sziklás, én ezt sokkal jobban szeretem, mert a víz átlátszó és nem zavaros. Az emberek szerbül beszélnek, de jópáran azért angolul is tudnak, azok közül, akik idegenforgalommal foglalkoznak. Az emberek barátságosak, lazák.

Én nagyon nagyon szeretem, már háromszor voltam. A legszebb hely szerintem Herceg Novi a Kotori-öbölben, olyan mint egy botanikus kert, tényleg gyönyörű. Lehet hajókázni is, pl Kék barlang, Zanjic, vagy Budva. De nincs már messze Dubrovnik sem, bár az egy baromi drága hely, és annyira nem is nagy durranás, mint amennyire felkapott. Kérdezz bátran konkrétumokat, szívesen válaszolok. Ja, és az árak kb olyanok mint itt, hivatalos fizetőeszköz az Euro.

2010. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Most csak a saját tapasztalaimból fogok beszélni.

A kotori-öbölnél a strand szép, tiszta, de onnan menjetek el legalább 1x kirándulni Žanjicra, és a Kék-barlangba, mert nagyon szép mind a kettő :)

Az emberek...hát olyanok mint mindenhol máshol. :D vannak nagyon kedvesek és nagyon gorombák is :D

Általában hotelban, étteremben próbálnak a kedvedben járni, hogy máskor is oda menjetek vissza, de ez mindenhol így van, mert kell nekik a pénz :D

A szerb a hivatalos nyelv, és mivel mi szerbiai magyarok vagyunk, nem volt gond nálunk a kommunikációval, ezért egyéb nyelveket nem tudom mennyire értik :)

A zenét általában hajnalig [kb 3-4 óráig] bömböltetik, szóval ha előbb akartok aludni, akkor vigyetek füldugót =)

2010. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!