Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megéri szerintetek au pair-nek...

Megéri szerintetek au pair-nek mennem ehhez a családhoz? Olvass lentebb!

Figyelt kérdés
Írország, azon belül 2. legnagyobb város: Cork. 5 gyerek van 0-7 évesig, de anyukával ketten lennénk otthon, a pici babával mindenképp ő foglalkozna. Fizetés: heti 100Euró. Munkaidő reggel 9-től du 4-5-ig. Szabad hétvége. Jah és csak nyárra: június vége-aug. vége. Szerintetek? Ti mennétek? Tudom, a gyerekek száma kicsit sok, de anyuka legalább egész nap otthon lenne és társaság lenne mindig, hogy tudjam gyakorolni az angolt.
2010. jún. 9. 06:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyrészt a fizetés kevésnek tünik - Németországban 200 körül szokásos, a lányom szintén Irországban is ilyesmi fizetést kapott (De már régebben).

Arra nem nagyon számitanék, hogy az anyuka tényleg sokat foglalkozik a gyerekekkel, esetleg a picivel (föként, ha még szoptat). Gyakori gond, hogy az anyuka ugyan otthon van, de barátnökkel, szomszédokkal telefonálgat, VELED viszont nem igazán beszélget, csak amit feltétlen szükséges.

Ha van mas lehetöség, akkor ne vállald el, mert nagyon félresikerülhet.

2010. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

100euró/hét kevés,németeknél én napi 4 órára kaptam heti 230at,hétvége szabad volt


igy volt időm többi időben mást dolgozni,vasalás,takaritás,havi 1500eurót összeszedtem simán,igaz kidolgoztam magam rendesen

2010. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
ennyi pénzért 5 gyerekre?!..... semmiképpen!!
2010. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én a helyedben mennék:) Szerintem nem olyan kevés ez a 100 euró.

Amúgy jövő nyáron én is kiszeretnék menni au pair-nek. Megkérdezhetem melyik oldalon találtad ezt a családot?

2010. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
kevés a 100 Euro, alkudozz velük egy kicsit, Írország nagyon drága hely. igaz, ha csak a nyelvtanulás a fontos, akkor jó, de épp csak zsebpénznek lesz elég. ennyi gyerektől majd úgyis úgy lefáradsz, h nem lesz kedved eljárkálni szórakozni, pénzt költeni
2010. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
valóban kevés..minimum a duplája a reális
2010. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

heti 100Euró-=havi 400

sztem ez elég jó

főleg h.az anya is otthon van+szabadsdág is elég sok..

mást is kéne csinálnod?takarítás stb.?

ellátás hogy lenne?

2010. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ma megkérdeztem a barátnőmet, aki tavaly Angliában volt au pair 2 családnál is és azt mondta h 70 Euró az átlag és hogy ez szerinte elég jó. Lehet, hogy Németországban jobbak a fizetések, ezek szerint? Egyébként a nyelvtanulás lenne a cél, nem pénzt gyűjteni akarok, annyi pénz kéne esetleg, amit tényleg ott elköltök. Egyébként kajára már ugye nem kell pénz. A ház mellett az udvaron van egy külön kis ház, és az az au pair-lak. Ami sztem azért nem rossz, van egy kis privát szféra.
2010. jún. 9. 13:51
 9/15 A kérdező kommentje:

Halihó mindenki!Ezt az érdekes au pair-es fizetés szabványt találtam: [link]


kiemelném:


ÍRORSZÁG - minimum 30 óra munka/hét, heti €80 - 100 zsebpénz. Angol nyelvtudás szükséges. Csak lányok kihelyezését tudjuk biztosítani sem fiúkat sem pedig párokat nem tudunk kihelyezni. Egész Írország területén vannak családjaink. A családok nem járulnak hozzá a nyelviskolához, útiköltséghez és a biztosításhoz sem. Minimum 6 hónaptól 2 éves időintervallumra keresnek au pair lányokat. Heti 2 teljes szabadnap jár az au pairnek.


NÉMETORSZÁG - általában heti 30 óra munka/hét, havi €260 - 350 között mozog a zsebpénz. Általában lányok kihelyezésest biztosítjuk, de fiúkat is szoktunk kihelyezni. Egész Németország területén vannak családjaink. A családok nem járulnak hozzá az útiköltségez viszont fizetik a biztosítást és a nyelviskolához is hozzájárulnak. Párokra nincs kereslet. Minimum 6 hónaptól 1 éves időintervallumra keresnek a családok au paireket. Heti 1 -2 teljes szabadnap jár az au pairnek.


Nem lehet, hogy arról van szó, hogy ezek az összegek valójában ugyanannyit érnek, csak mások az átlag árfekvések más-más országban (többe kerülnek alapból dolgok, mint máshol). Ha nem így lenne, akkor nem lenne reálisak a szabványban megadott adatok. Mert az nem lehet, hogy szabvány szerint vhol alig keres az aupair, majd éhen hal, a másik helyen meg dúskál a pénzben, sztem kell lenni vmi egyensúlynak, főleg ha ezt agy meghatározták. Szerintetek?

2010. jún. 9. 14:45
 10/15 anonim ***** válasza:

sztem ilyen feltételekkel jó az a 100euró..

elégnek kell lennie.gondolom nem pénzt szórni mennél:d

2010. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!